111

Прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно керівника міського центру культури та дозвілля одного з районів, який обвинувачується у незаконному позбавленні зарплати працівника цього закладу.

Встановлено, що директор міського центру культури видав наказ про звільнення художнього керівника із займаної посади, незважаючи на те, що такий наказ уповноважений видавати роботодавець – відділ культури РДА.

Незаконно звільнений працівник у судовому порядку оскаржила протиправні дії керівника закладу культури та поновилася на роботі.

Як вдалось дізнатись “ПРО ВСЕ” за своїми джерелами,  працівник  виконувала свої посадові обов’язки, директор Копичинецького міського центру культури подав та підписав табелі обліку робочого часу, у які свідомо не вніс прізвище художнього керівника. Як наслідок, працівник не отримувала заробітну плату упродовж двох місяців.

За фактом порушення законодавства про працю стосовно керівника закладу культури розслідувано кримінальне провадження, обвинувальний акт у якому скеровано до суду.

Рішенням суду посадовця визнано винним та призначено йому покарання у виді позбавлення права обіймати керівні посади в закладах культури строком на 2 роки.

За офіційною ж інформацією, Апеляційний суд залишив вирок суду 1-ої інстанції без змін. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби прокуратури Тернопільської області.

У Копичинцях вважають, що справа шита білими нитками. Тягнеться вона ще з лютого місяця минулого року. Пропихала її дружина колишнього губернатора Надія Хоптян.

“Хоч і був Майдан, а прокуратура і судді сфальшували справу, використовуючи недолуге законодавство”,- розповіли “ПРО ВСЕ” фахівці, які знають тонкощі цієї справи.

1 comment

  1. SMV1969

    директор Копичинецького Центру культури та дозвілля Шпуляк Олександр Володимирович є активним членом “Батьківщини”, але це не надає йому права незаконно звільняти працівників, за будь-якої влади. Злочин є злочином, незалежно від партійної приналежності злочинця.
    “Хоч і був Майдан, а прокуратура і судді сфальшували справу, використовуючи недолуге законодавство”,- розповіли “ПРО ВСЕ” фахівці, які знають тонкощі цієї справи. – написано у статті.
    Немає в цій справі ніяких тонкощів, окрім того, що Шпуляк О.В. – депутат міської ради. На лице просто нагле ігнорування норм трудового законодавства. Банальне самоуправство дрібного “керовніка”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.