Керівника Копичинецького будинку культури, який незаконно позбавив зарплати працівника, звільнено з посади

Поділитися

Прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно керівника міського центру культури та дозвілля одного з районів, який обвинувачується у незаконному позбавленні зарплати працівника цього закладу.

Встановлено, що директор міського центру культури видав наказ про звільнення художнього керівника із займаної посади, незважаючи на те, що такий наказ уповноважений видавати роботодавець – відділ культури РДА.

Незаконно звільнений працівник у судовому порядку оскаржила протиправні дії керівника закладу культури та поновилася на роботі.

Як вдалось дізнатись “ПРО ВСЕ” за своїми джерелами,  працівник  виконувала свої посадові обов’язки, директор Копичинецького міського центру культури подав та підписав табелі обліку робочого часу, у які свідомо не вніс прізвище художнього керівника. Як наслідок, працівник не отримувала заробітну плату упродовж двох місяців.

За фактом порушення законодавства про працю стосовно керівника закладу культури розслідувано кримінальне провадження, обвинувальний акт у якому скеровано до суду.

Рішенням суду посадовця визнано винним та призначено йому покарання у виді позбавлення права обіймати керівні посади в закладах культури строком на 2 роки.

За офіційною ж інформацією, Апеляційний суд залишив вирок суду 1-ої інстанції без змін. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби прокуратури Тернопільської області.

У Копичинцях вважають, що справа шита білими нитками. Тягнеться вона ще з лютого місяця минулого року. Пропихала її дружина колишнього губернатора Надія Хоптян.

“Хоч і був Майдан, а прокуратура і судді сфальшували справу, використовуючи недолуге законодавство”,- розповіли “ПРО ВСЕ” фахівці, які знають тонкощі цієї справи.

До 2020 р. в Україні залишаться 38 з 93 шахт за нинішнього рівня видобутку вугілля

На Тернопільщині військовослужбовцям, які беруть участь в АТО держава планує виділити понад 485 га землі