ЛУКОЙЛ продає свої АЗС в Україні австрійській компанії

Поділитися

ВАТ “ЛУКОЙЛ” і австрійська компанія AMIC Energy Management GmbH (AMIC) досягли принципової домовленості про продаж 100% участі ПІІ “ЛУКОЙЛ-Україна”, що володіє близько 240 АЗС і 6 нафтобазами на території України, передає УНН з посиланням на прес-службу компанії “Лукойл”.

Зазначається, що переговори були проведені за ініціативою австрійської сторони, яка висловила зацікавленість в придбанні активів.
В даний час сторони взаємодіють в рамках процедури належної перевірки активів і ведуть підготовку до підписання договору купівлі-продажу.

“Продаж мережі АЗС і нафтобаз в Україні компанії AMIC дозволить ЛУКОЙЛу оптимізувати структуру активів і систему управління збутовою мережею в Східній Європі, що має велике значення для підвищення ефективності нашого бізнесу в сфері збуту нафтопродуктів”, – зазначив Вадим Воробйов, віце-президент ВАТ “ЛУКОЙЛ”.

“Враховуючи, що “ЛУКОЙЛ-Україна” входить до п’ятірки лідерів паливного ринку України за кількістю станцій і обсягом роздрібної реалізації нафтопродуктів, її придбання є стратегічно важливим кроком щодо посилення інвестиційного портфеля AMIC в Центральній і Східній Європі. Я хотів би висловити щиру вдячність нашим партнерам за готовність позитивно розглянути нашу пропозицію про покупку мережі АЗС”, – підкреслив д-р Гюнтер Майєр, керуючий директор AMIC Energy Management GmbH.

Міліція викрила місце розпусти

На Тернопільщині процвітає нелегальний видобуток унікального каменю