Міліціонер збив 19-річного хлопця і залишив помирати

Поділитися

Сьогодні о першій ночі біля села Стриївка Збаразького району трапилась трагедія. 19-річний Микола Брегін їхав на мотоциклі. На жаль, у його транспортному засобі не світилась фара. Напевно, за це порушення його хотів затримати дільничний, лейтенант Степан Старицький. Проте, молодий хлопець виявився вправнішим і втік на мотоциклі від міліціонера, якого далі язик не повертається назвати правоохоронцем. Микола сховав мотоцикла.

На весіллі у сестри. Так підписав фото Микола у листопаді минулого року
На весіллі у сестри. Так підписав фото Микола у листопаді минулого року

Коли ж міліціонер натрапив на хлопця, той почав втікати. Під час затримання міліціянт збив хлопчину. Проте, замість того, щоб надати першу допомогу чи відвезти скаліченого до лікарні, дільничний залишив його помирати в полі. Проте, лихому задуму не вдалось втілити у життя. Помираючого надибали перехожі. Хлопець ще ледь дихав і розповів людям правду. На жаль, врятувати життя 19-річного Миколи  не вдалось. Відомо, що він навчався на зварника у тернопільському коледжі №1.

Як розповіли журналісту “ПРО ВСЕ” місцеві жителі, вранці до родини загиблого навідався міліціонер. Дільничний запропонував три тисячі гривень або “й так справу замнуть”.

Наразі все село обурене такою ситуацією.

За фактом смертельної ДТП в Стриївці розпочато кримінальне провадження

Тризубівці провели вишкіл для членів організації та активістів “Правого Сектору”

За фактом смертельної ДТП в Стриївці розпочато кримінальне провадження