111

Прокуратура області розпочала кримінальне провадження за частиною 3 ст.368 КК України стосовно працівника відділу по боротьбі з кіберзлочинністю УМВС України в Тернопільській області.

Встановлено, що міліціонер у липні цього року вимагав 10 000 гривень у підприємця – інтернет провайдера. За цю суму він пообіцяв не проводити перевірку за фактом розповсюдження неліцензійної продукції в інформаційно-комп’ютерній мережі та не притягувати підприємця до відповідальності за порушення. При одержанні 8 000 гривень у службовому автомобілі в Тернополі, 25 липня 2014 року правоохоронця затримали працівники Служби безпеки та прокуратури області.

Міліціонеру повідомлено про підозру. На даний час правоохоронець відсторонений від виконання службових обов’язків та перебуває під вартою

Прес-служба прокуратури області

1 comment

  1. Саша

    З міліціонерами все зрозуміло але не зрозуміло з нгачальником. Якщо підлеглі беруть взятки то на що дивиться начальник міліції. А може він тільки переживає щоб його не здали і переживає що в цей раз нічого не заробив. Видно сильно допомогла люстрація. А може і люстрація потрібна тільки для того щоб щось заробити. Одним словом шуму багато а толку мало. Інтересно на що дивляться в міністерстві керівники.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.