111

Прокуратура Бучацького району розпочала кримінальне провадження за фактом підроблення службовими особами сільської ради рішення сесії, яким незаконно надано право приватизувати землю, що належить територіальній громаді.

Прокурорською перевіркою встановлено, що службові особи однієї із сільських рад району склали та видали завідомо неправдиве рішення сесії про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують двом громадянам право власності на земельні ділянки площею 1,24 га.

Таким протиправними діями територіальній громаді спричинено шкоду у сумі понад 200 тисяч гривень.

За даним фактом прокуратура району внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.366 КК України (службове підроблення).

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    А що, вже є Земельний Кадастр, є грошова оцінка землі ?? Як та прокуратура вирахувала скільки вона “принесла” пользи державі Україна ?? Хто там добрий спец по цій темі, відкрийте нам очі чи що. А як на маленьку суму, тобто за маленькі ЗЕМЕЛЬНІ НАДІЛИ, то прокуратура навіть не хоче братися до роботи. Зрозуміло чому в нашій ОТГ вже виконкоми виділять-наділяють земельку, щоб скоріше продати. Сесія не обов”язково має про все знати, нащо. Собі затвердили таке правило (не Закон України, Боже Борони, а то подумають що тут якійсь сепаратисти чи паразити), ще й під “наглядом відділу правового супроводу (хіба до СІЗО), бо спеціалісти хоч куди. Всього спискова чисельність – 26 депутатів (відповідно до чисельності населення ОТГ), а в сесійній залі – 14 чол.(хоча має бути не менше 18-ти). Дві третини від спискової чисельності. Але – нема, той “влаштований” старостою, бо ж родич, той – заслаб, той забив на те все, і – нема. Юрист сидить в залі, голова лічильної комісії (без знання ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, якому якраз на Благовіщення – ювілей, 20 літ), а вона тоді ще під стіл бігала, то – не читала. І зараз – ліньки. Запитує голову ОТГ : Ви “за” чи “проти” прийняття окремого рішення. Якщо голова би й був “проти”, то зобов”язаний виконувати рішення сесії, якщо воно не протизаконне. Інакше – для чого такий голова, що не хоче виконувати волю громади. То ще перепитує голову, щоб в цілому – вийшло більше голосів, бо я був на сесії. Там в СІЗО дуже завізно тепер ?? Повипускайте трохи до Пасхи, нехай провітриться від них. Є другі, і чим скоріше прокуратури ПОПРАЦЮЮТЬ, тим чистішою стане Україна !! Хай їм допоможе Бог !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.