Ремонт доріг на Тернопільщині: нічого не змінилося з часів Януковича і Хоптяна

Поділитися

Вчора журналіст інтернет-газети “ПРО ВСЕ” завважив, як дивно ремонтують  дорогу на Тернопільщині між селами Мшанець і Деренівка Теребовлянського району. Використовуючи техніку Заліщицького дорожнього експлуатаційного відділення Тернопільського облавтодору, ремонтує дорогу приватна фірма. За роботою наших дорожників наглядають на джипі два іноземці. Фотографувати себе вони забороняли, як і джип, на якому  приїхали. Іномарку навіть забирали, щоб часом у фотооб’єктив не потрапила.

Для інтерв’ю журналісту надали якогось хлопчину, якого нарекли прорабом. З побаченого, журналіст “ПРО ВСЕ” найбільше здивувався, як сюди, за 40-45 кілометрів возять асфальт з Тернополя, хоч поруч працює Деренівський державний асфальний завод. Лише на перевезенні однією вантажівкою витрачається лишніх 3 тисячі 600 гривень ( найдешевше перевезення вантажу грузовиком на Тернопільщині коштує 4 гривні за кілометр). У журналіста “ПРО ВСЕ” виникло чимало питань, на які він спробує дати відповіді у наступних публікаціях.

Нещодавно голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк разом з журналістами їздили дивитись на ремонт доріг. Губернатор просив громадськість контролювати якість ремонт доріг. Правда, виявилось, що ремонтувала тоді дорогу приватна фірма, а начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик невідомо що робив. Журналісти сумно жартували, що певно син керівника СБУ хвалився орендованим джипом, за який справно платять державні гроші, а своїм працівникам на зарплату бракує.

Помаленько, помаленько намагаємось все ліквідовувати

Аваков пообіцяв за два дні навести лад на Сході України

Знайшлася жінка, котра заблукала у лісі