111

Фото і відеодокази, як на Тернопільщині правоохоронці не виконують своїх прямих посадових обов’язків, інтернет-газета “ПРО ВСЕ” оприлюднила у замітках Вже з космосу видно, як на Тернопільщини незаконно видобувають корисні копалини” та Як на Тернопільщини незаконно видобувають корисні копалини”

ОСЬ ЦЯ СМУЖЕЧКА - КАР'ЄР З ВИДУБУТКУ КАМЕНЮ НА ДНІСТРІ

ОСЬ ЦЯ СМУЖЕЧКА – ОДИН ІЗ СОТНІ КАР’ЄРІВ З ВИДУБУТКУ КАМЕНЮ НА ДНІСТРІ

У третій публікації ми хочемо ледачим дільничим, природоохоронній прокуратурі, депутатам різних рівнів продемонструвати, як добратися до таких кар’єрів. Звичайно, впіймати простого дядька, який вибиває камінь справа не проста, але є лише найнижчою ланкою. Навіть впійманий селянин вам не розкаже кому бив камінь.

Громадський активіст Андрій ОБ'ЄЩИК

Громадський активіст Андрій ОБ’ЄЩИК

Версія у нього одна – для особистих потреб. Так він собі гарантує менше покарання, а також те, що замовник продовжить з ним співпрацювати. Для безпеки справи, селянин і замовник не знайомі. У селах є свої “бригадири”, які дають рознарядку. Про це прямим текстом розповів журналісту “ПРО ВСЕ” один із керівників гуртовні каменю під відкритим небом на Об’їзній Тернополя. Про це ми детальніше розповімо у наступних публікаціях, з оприлюдненням фото та відеодоказів. Сподіваємось, що “начальник ОБХС” , а нині УБОЗу таки самотужки справиться зі своїми прямими обов’язками, а не підставить черговий раз громадських активістів, не зіллє інформацію як це було операцією в заказнику загальнодержавного значення в селі Касперівці Заліщицького району.

ЗАПАСИ НЕЗАКОННО ВИДОБУТОГО КАМЕНЮ БІЛЯ КОЖНОГО ПОДВІР'Я. ДІЛЬНИЧНОМУ ВАРТО РОЗПЛЮЩИТИ ЛИШЕ ОЧІ

ЗАПАСИ НЕЗАКОННО ВИДОБУТОГО КАМЕНЮ БІЛЯ КОЖНОГО ПОДВІР’Я. ДІЛЬНИЧНОМУ ВАРТО РОЗПЛЮЩИТИ ЛИШЕ ОЧІ

Редакція “ПРО ВСЕ” сподівається, що прокурорська перевірка рибінспектора Андрія Об’єщика не викликана його активною громадянською позицією і буде проведена об’єктивно.
kamin dnister_05
kamin dnister_01
kamin dnister_06
kamin dnister_07
kamin dnister_11
kamin dnister_04

2 comments

  1. PAUL

    Слава Україні!!! судячи зі всього майдан гідності нічого не навчив наших посадовців тернопілля! як йшли відкати так і далі йдуть по всім гілкам влади, не вже так тяжко зберегти природу рідної землі на якій ми живемо, це ж заповідник який входить в 7 чудес природи україни!!! ГУЛКЕВИЧ ПРИЙДИ ДО СЕБЕ АБО ВИЛА ПІДУТЬ В РУХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Саша

    А чого ви шукаєте винних, ходете і плачитесь, самі виноваті. Зразу після Революції Гідності произначення начальників УВС в областях проводили через так званну люстрацію. Люстраційний комітет в Тернополі разом з депутатом ВР України Деревляним начальником міліції в Тернопільській області із всіх кандидатів вибрали бездаря-Облещука В.. То чого ви тепер шукаєте винних що не працює міліція. Ідіть до Облещука В. і запитайте його, чому належним чином не працює міліція. А я думаю не працюють тому що немають часу- пють горівку а потім роблять ДТП з сертельними наслідками, заробляютьгроші для подальшої передачі вищистоящим керівникам, небачать карєрів і т.д.. Що хотіли те і маєте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.