111

Сьогодні, у День жалоби, на Тернопільщині відбувається весілля, але не просте, а політичне. Віддається не якась політична курва, а два блазні-нардепи святкують 15-річчя партії “Батьківщина”, завдяки якій жирують понад  десятиліття.

У забаві беруть участь дві сотні партійців з Тернопільської та Івано-Франківської областей. Щоб подалі від людських очей, партійці залізли у печери, а не прості, а Марени. Це такий поважний заклад харчування біля Підгаєць.

Нардепи Деревляний і Штопко, над недолугістю яких піджартовують навіть однопартійці у Верховній Раді, вирішили побенкетувати, щоб задобрити своїх підлабузників. Чому? Та тому, що не мають вже більше на кого опертися.

Усі присутні, окрім оковитої та ковбаси, отримали  грамоти і годинники.

Правда, деякі партійці поставили Деревляного і Шлемка у дурне становище запитанням чи не краще кошти з бенкету використати на АТО. Нардепи почервоніли, але нічого не відповіли. Не промовили й слова, бо не мали чим крити. Деревляний досі не зумів не те що з власної кишені купити бронижелет хоч одному військовому, але й організувати збір коштів, щоб закупити необхідне нашим хлопцям на Сході.7 comments

 1. Андрій

  Яка тварина з власної волі відмовиться від корита?

 2. олег

  у путінської курви Тимошенко і вся її зграя як не продажні курви, то свині, що до корита пруться, або ж просто гопники.

 3. Саша

  А що ви дивуєтесь з гульбанів Деревляного і його компанії. Скажіт, а що ще уміє Дерневляний В. робити. Яку добру справу він зробив для області? Він пішов в депутати для того щоб вирішувати свої шкурні питанння. Да, ще він сприяв призначенню на посаду начальника УВС в Тернопільській обл. Облещука В., правда вже після призначення Облещука начальником міліції виник скандал в згвалтувані неповнолітньої, ДТП з смертельним наслідком і у всьому фігурують працівники міліції. Але і цьому не дивуйтесь, це такий новий стиль роботи міліції. Так що пан Деревляний немає часу займатись збором коштів і закупкою бронежилетів для армії, на цьому багато не заробиш а якщо нема заробітка то чого цими справами займатись. Да і в АТО його син участі не бере так що загроз немає.

 4. іванов іван

  А як почуває себе автор і замовник цієї статті misyko apostol i compani після того як широко рекламовані бронежелети, які він помпезно передав воякам АТО далеко від неї самої АТО, на фоні вивіски Слав’янськ (щоб не дай Боже не втрафити в руки сепаратистів), розлізлися по всіх швах вже на другий день носіння, а постріл зі звичайної дубельтівки діда Мазая зробив діру, як від пострілу протитанкової рушниці часів другої світової. Хай живе і процвітає “Mi.A-ol” на крові і довірі нашій

 5. Остап

  Для цього Семого ніщо не є святим чи праведним. Його бидляцька натура проявляється в області уже десятки років, а народ тупо голосує за ту політичну силу, яка його представляє. Скільки про нього писано переписано, а він і далі жирує на тернополянах, ніби це буде продовжуватися усе життя. За часи свого депутатства він так “обставився”, що йому вже начхати на нас із вами. Нутро гниле до кісток – невже виборці не бачать? Невже не знайшлося із тих 200 партійців, які би могли йому вказати на траур? Ні, не знайшлося жодного – горілка і жратва на дармовину перемогла “білосердешні” політичні погляди!!!

 6. Костянтин

  Підлеглі “великої патріотки” достойні її . Просто ублюдки паразитуючі на крові істинних патріотів які зараз відстоюють незалежність нашої Держави. Думаю Українці дадуть цій банді псевдопатріотів справедливу оцінку на наступних виборах до парламенту.

 7. Божена

  Попередні коментарі мають ядовито-свободівський сморід, тільки ця політична сила і ще регіони так плюють ядом коли чують про Тимошенко, а пана Деревляного, я не виправдовую, шкода що настільки достойну політсилу прадставляють “такі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.