111

На моїй пам’яті, за останні роки, не було і тижня, щоб хтось не написав , що і де міський голова з командою вкрали , за останніх 7 днів.

Відверта вказівка правоохоронцям ,від Регіоналів : «Свабоду не рухати !» призвела до того, що з обдертих яничарів у вишиванках, під прапорами Свободи, хлопці перетворились в поважних представників криміналітету та бізнесу.

Просте математичне завдання: співставте зарплату мера та вартість відпочинку в Дубаях з текілою в стакані, та дівчиною на дивані? Як кажуть податківці: дебет з кредетом буде « рвати»…А в паспорті Сергія Віталійовича таких відміток – багато.

Окремо Сергій Віталійович «приторговує» вивезенням за кордон старовинних речей та антикваріату. Не вірете? Один лише приклад : на Львівській митниці мера затримують з старовинною картиною , яку останній вивозив контрабандою. Однак його відпускають, а чесного працівника митниці – чуть не звільняють.

Вважаю , що і на це можна було б закрити очі. Якби… Якби міський голова не порушив Кодекс Українського Злодія – Націоналіста:

«Український злодій-націоналіст, обкрадаючи свій народ зобов’язується гроші вкладати в економіку своєї держави…».

Сергій Віталійович , очевидно, забув про цю норму.

Забув , і придбав для себе :

* віллу в Іспанії (ще раніше);

* та нещодавно квартиру в м. Дрезден …

Шановні правоохоронці! Якщо про це знаю я, голова громадської організації, то чому Ви про це не знаєте, і не реагуєте?

Чому дозволяєте розкрадати йому місто, та виводити кошти за межі держави Україна?

Не має слів. Повторюсь ще раз: Український злодій-націоналіст – гроші в економіку своєї держави вкладає. А Сергій Віталійович очевидно забув про землю , що його народила, виплакала, зростила, і на захист рідного народу до влади поставила…

Забув …

Сором Яничаре, Сором…

 

Голова ТОГО «Тернопільскі підсумки» Тарас Білан

4 comments

 1. ростислав

  Голова міста п.Надал С.В. повинен ці факти спростувати, або підтвердити.

 2. Саша

  Надала вж давно потрібно було посадити за ті злочини які він вчинив будучи мером м.Тернополя. Нажаль він краде з мовчазної згоди правоохоронних органів. Схема проста: Надал вкрав , правохоронці не звертають на це увагу а за це отримують квартири, земельні ділянки, місця для торгівлі і т.д. . Вигода всім на яву. Подруге, що може організовати в роботі начальник – дільничий, розуму не вистарчає. Зарас говорять міліціонери добре при цьому начальнику працювати бо він нівчому не розбирається і нізащо не питає. В такій ситуації кожен працює на себе ну а невеличку долю відстьогує для …… . Всі задоволені. Вот така ситуація. Для цього і потрібний був депутату ВР України такий тупий начальник.

 3. Георгій

  Пані та панове! Завтра, 08 липня о 10.00 год. біля лікарні залізничників (навпроти центральної пошти) ряд громадських організацій та активістів Тернополя проводять акцію протесту проти намагань громадянина Надала С.В. відібрати у вказаної лікарні частину землі (зелену зону) для будівництва чергового… кабака-торговища.

 4. Славік

  Таж які наївні!!!хто ж його посадить?його ж прикриває кум Банах прокурор!!!!цю всю сімейку потрібно посадити!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.