У Підгородньому 12-річна дівчинка потрапила під колеса “Сітроен берлінго”

Поділитися

Струс головного мозку, церебральна кома, травматичний шок – такі наслідки наїзду автомобіля на 12-річну дівчинку. Дорожньо-транспортна пригода трапилася 4 липня близько 19 години в селі Підгороднє Тернопільського району.

51-річний житель Козівського району, керуючи автомобілем «Сітроен берлінго», рухався в напрямку Тернополя. За попередніми даними, водій знехтував елементарними правилами безпеки при проїзді через нерегульований  пішохідний перехід та допустив наїзд на неповнолітню, яка в цей час переходила дорогу.

Правоохоронці з’ясовують усі обставини ДТП. А усім учасникам дорожнього руху варто пам’ятати, що пішохідний перехід – не завжди безпечний, не завжди водії проявляють повагу до піших учасників дорожнього руху в тих місцях, де пішоходи мають перевагу. Особливу увагу необхідно приділяти до юних пішоходів, які не завжди правильно можуть оцінити складну дорожню ситуацію. Проте, і пішоходи повинні дбати про свою безпеку і обов’язково пересвідчитися у безпеці своїх дій, перед тим як ступити на проїжджу частину дороги.

 УДАІ УМВС України

в Тернопільській області

Женився – живи, а розвівся – гуляй по Сахарі

Прокуратура міста Тернополя почав війну з будівельною мафією