111

Сьогодні, 8 липня 2014 р., відбулась сесія Збаразької міської ради. Я не підтримував питання про заступника міського голови ( пропонувалась нікому не відома особа), зміни кількісного складу виконкому, а особливо, про “Про затвердження нормативної оцінки м. Збаража” ( суттєве збільшення оцінки землі) та “Про порядок залучення розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Збаража” (кожен забудовник, в тому числі і фізичні особи, повинні будуть сплачувати до бюджету певну суму коштів).
Нажаль, питання про відрахування коштів при будівництві та нортмативна оцінка землі, пройшли. За – 19. це мінімальна кількість необхідних голосів. Вирішальний голос був міського голови Полікровського. Тепер земля в Збаражі, вже з 2015 року, буде від 3 до 7 разів дорожчою. Це стосується і оренди земельної ділянки, і її викупу, і земельного податку. Міський бюджет потрібно наповнювати, але ж не такими методами. Це моя думка.

Андрій Рудан, депутат Збаразької міської ради

4 comments

 1. Місцевий

  Та це Рудан за халявний борщ в Стожарах Адамовича пробував питання провалити. Тільки Адамович в Збаражі має 3гектари землі і йому реально буде багато платити, а всі інші не дуже і відчують різницю. А оцінка землі в Збаражі ще із 1997 року не змінювалася.

 2. СЛАВА

  Всі добре розуміли, що дане питання потрібне для бюджету, але ж не у такий скрутний час, були добрі наміри відтермінувати бодай ще на рік, щоб підприємцям впорядкувати земельні відносини. Тепер всі дружно побіжать викупляти свої наділи бо ж оренда може поставити на коліна підприємців, особливо тих що займаються виробництвом та мають від 10 та більше соток. і тут для головних “земельних торгашів” Русина і Дмитришина, які “прибились до корита” відкриється поле для “торгівлі” землею. Хоч не так давно Русина погнали з голови земельної комісії за бездіяльність та різні корупційні схеми свободівці знову бачать себе головними керівниками земельної комісії.

 3. Небайдужий

  Нажаль, у Збаразьку міську раду повернулись методи правління та команда Бочарова – корупціонера.Треба було бачити, як деякі депутати та й сам міський голова старались цілу годину часу протягувати оренду Бочаровських земель.

 4. Мешканка Збаража

  Я думаю, що для простих людей, які мають по 7 сотиків, підвищення оцінки землі не сильно вдарить по кишені, а хто натагнув більше, хай платить, не може платити – хай віддасть туди, де взяв. Якщо пан Рудан має думки щодо наповнення бюджету, які задовольнять всіх, то нехай ними поділиться. І ще одне, цікаво, скільки місцевий ринок, яким керує Рудан, сплачує коштів до місцевого бюджету і чиї кишені наповнює?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.