Ярослав Галяс:” Зі зброєю в руках і необхідним екіпірування наші воїни визволять країну від окупанта”

Поділитися

За підтримки Борщівської районної організації ВО “Свобода” було створено Волонтерський рух “Воля”, який забезпечує збір коштів для підтримки хлопців на сході, котрі стоять на передовій. На зібрані кошти було закуплене необхідне екіпірування для солдатів, що знаходяться в зоні АТО: бронежилети, каски, ліхтарики, спальники, речі першої необхідності та інше.

Нещодавно було передано в Батальйон територіальної оборони 10 комплектів амуніції. Ще 10 комплектів було передано сьогодні 29 липня. Борщівська районна організація ВО “Свобода” збирає та узагальнює інформацію щодо потреби з передової та планує і надалі закупляти і передавати усе необхідне для перемоги нашого війська.

“Усі ці кошти збираються для наших захисників. Щоб зі зброєю в руках і необхідним екіпірування вони визволили нашу країну від окупанта. Не ціною життя українців повинна вистояти наша незалежність. Солдати визволять нашу землю, коли буде достатнє матеріальне забезпечення.”– зазначив голова Борщівської районної організації ВО “Свобода” Ярослав Галяс.

 

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

36 бійців, які вимушено відійшли на територію Росії, вже повернулися в Україну

ДНР розстрілює житлові будинки в Донецьку