Понивічене людське тіло та розбитий велосипед побачили працівники наряду ДПС ДАІ на вулиці Будного Тернополя, 19 серпня 2014 року, біля 20 години, відреагувавши на повідомлення невідомого про дорожньо-транспорну пригоду.

IMG_1873З часу отримання повідомлення пройшло декілька десятків секунд, працівники ДАІ розуміли, що водій допустивший наїзд не міг далеко від’їхати, саме це було вирішальним у розкритті наїзду.

Біля трьох кілометрів проїхали працівники ДАІ від місця автопригоди, коли в поле зору потрапив вантажний автомобіль «Ман», що слідував у львівському напрямку. Зупинка та огляд даної автівки дали позитивний результат, не озброєним оком було видно причетність автомобіля до дорожньо-транспортної пригоди. Вже пізніше було встановлено, що даний автомобіль протягнув тіло велосипедиста більше 100 метрів з моменту зіткнення.

На даний час поводяться заходи щодо встановлення всіх обставин наїзду, вони і дадуть відповідь на всі запитання, однак ні хто не поверне життя людині, яка загинула на дорозі.

Напишіть відгук