У Києві 34-річний чоловік після сімейного конфлікту вилив в обличчя своєї дружини розчин кислоти. Про це УНН повідомили у прес-службі ГУМВС України в м. Києві.

За словами правоохоронців,подружжя прожило у шлюбі 8 років, мають 6-річного сина. Особливих сварок чи серйозних конфліктів у пари не виникало. В день події займалися побутовими справами вдома. Приблизно о 21:00, знаходячись у квартирі на житловому масиві Троєщина, де проживала сім’я, чоловік на очах у малолітнього сина облив жінку кислотою.
По приїзді швидкої лікарі одразу госпіталізували жінку та передали повідомлення про подію до Деснянського РУ ГУМВС України в м. Києві.

“Правоохоронцями було проведено огляд квартири, де сталася подія. З місця було вилучено склянку з під рідини прозорого кольору, схожої на розчин кислоти, та пошкоджений одяг потерпілої. Вказані речі та предмети направлено для проведення необхідних експертиз до НДЕКЦ при ГУМВС України в м. Києві. Потерпіла на даний час перебуває у лікарняному закладі міста Києва з попереднім діагнозом – численні опіки шкіри та часткова втрата зору”,- зазначили у прес-службі.

Слідчим відділом Деснянського РУ ГУМВС України в м. Києві відомості про вказану подію внесено до ЄРДР, розпочато кримінальне провадження за ст. 121 КК України: “Умисне тяжке тілесне ушкодження”, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

За вчинення даного правопорушення правоохоронцями розшукується громадянин України Воякін Ігор Володимирович, 30.11.1979 року народження.

Напишіть відгук