Мер Тернополя пішов. Поки у twitter

Поділитися

Міський голова Тернополя Сергій Надал, який при владі з 31 жовтня 2010 року, вирішив знайти щастя у соцмережах. Оскільки в очі Сергію Віталійовичу тернополяни кажуть, що не будуть за нього голосувати за жодних обставин, мер робить ставку на молодь. Правда, серед користувачів твітера, який популярний на Заході, в Тернополі є не дуже мало. У жовтні таких користувачів було 200. Можливо, мера Тернополя мучить слава твітериста №1 в Україні Markus Hohner, якого нині читає 1 мільйон 630 тисяч. Цей користувач живе в Тернополі ))) Мера ж Тернополя читає наразі 9 користувачів твітера, двоє з яких журналісти агітки Тернопільської міської ради. Напевно, вони й вестимуть акаунт мера.

Перший запис Надала у твітері датується 8 серпня цього року. Сергій Віталійович розповідає, що спілкується про актуальне на УХ-Радіо. Сподіваємось, прокуратура також слухала ефір і вже приймає адекватні міри, щоб знову в Тернополі не вкрали кусок землі чи комунальної власності.

Також Надал тішиться у твітері фото вулиці Збаразької, яка вже без австрійської бруківки.

Знаковим є й оформлення профілю мера. Підсвідомо Сергій Надал розуміє, що “другого разу” у нього вже не буде і тому акаунт прикрашає захід сонця. Зрозуміло, що Сергій Віталійович поняття зеленого не має як там зайти у той твітер і щось писати. Проте, з ним узгоджують всю “мазню” та ілюстрації до неї.

Оточення Надала теж відчуває “закінчення ери”, тому вибрана обкладинка дозволяє тернополянам сподіватися, що скоро цей “свободівський фестиваль” закінчиться.

Якщо ж говорити глобальніше, то за діяльністю мера Тернополя у найбільш продвинутій соцмережі – Фейсбуці – слідкує лише 190 осіб.

У російській соцгрупі Вконтакті мера не має. Там є акаунт нашої міської ради. Чиновники цікаві лише двом сотням “дітей”.

 

Спростування недостовірної інформації

Іспектор ДСНС “погорів” на хабарі у 15 тис. грн