Українські громадяни – мешканці території, яку тимчасово окупували російські найманці-бойовики, захищають бійців 72-ї бригади.

Згідно зі ствердженнями мешканців міста Свердловськ (Луганська область), терористи шантажували українськіх військових знищенням цього міста біля російського кордону.

“Ми вдячні хлопцям з 72-ї, які взяли на себе відповідальність і відступили з кордону (з Росією – Ред.). Після добового обстрілу з боку дружньої країни: міномети, гранатомети, гармати і танки, якими просто нищіли будинки та вулиці, на наше місто було направлено 40 “градів” – з хутора Васецький і Павлівки (Росія – Ред.). Дали три залпи на попередження і поставили ультиматум: або пацани здаються або нашого міста не буде. Вони нас врятували. І це не відступ-це ГЕРОЇЗМ”, – написала на своїй сторінці у Facebook 7 серпня місцева мешканка Олена Степова (псевдонім – Ред.).

“По 72-й я готова виступити перед будь-яким судом, просто виїхати зараз не зможу. Я навіть готова відкрити своє справжні прізвище, ім’я …. вони справді нас закрили собою. … тут було місиво. 265 залпів (з російського боку – Ред.), це те, що ми нарахували тільки з мінометів. Нас просто перетворювали на пил. Нам осетини так і сказали – вас не буде. Хлопців шантажували нами”, – повідомила місцева мешканка зі Свердловську.

Як відомо, командира одного з батальйонів 72-ої бригади Збройних сил України та чотирьох офіцерів цього ж військового підрозділу узяли під варту у Росії.

5 канал

1 comment

  1. nik

    Путин – Гитлер , Лавров – Гебельс , Жирик – Борман , будут осуждены судом ,,,

Напишіть відгук