Колишній голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, а нині нардеп від загниваючої “Свободи”, “вдарився” у грошові теми. Колишній чоботар, який здобув освіту інженера, але 18 років протирав штани на партійній лаві, нині активно розвиває “фінансові питання”. Про рівень кваліфікації нардепа можна й не згадувати. Тернополяни б посміятися, якби не було так сумно…  Можливо, у жовтні краяни не дозволять себе обдурити ще раз пустопорожніми гаслами партії “Свобода”…

Олексій Кайда вимагає притягнути до відповідальності винних осіб за завдану страховикам шкоду на 300 млн. грн

5 серпня 2014 року народний депутат України від ВО «Свобода», перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності Олексій Кайда взяв участь у прес-конференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», присвяченій результатам проведення міжнародного аудиту Моторного (транспортного) страхового бюро України за 2013 рік і перший квартал 2014 року.

Як повідомила генеральний директор МТСБУ Наталія Гудима, міжнародною компанією «Deloitte» встановлено низку порушень у діяльності страхового бюро. «Так, за результатами міжнародного аудиту колишнім керівництвом було завдано шкоди страховикам більш, ніж на 300 млн. грн», – наголосила Наталія Гудима. Зокрема, за її словами, вибір банку та умови розміщення тимчасово вільних коштів централізованих страхових резервних фондів здійснювались всупереч вимогам нормативно-правових актів та статуту бюро. «Це призвело до значної концентрації коштів у трьох банках – «Брокбізнесбанку», «Укрексімбанку» та «Укргазбанку». Лише в «Брокбізнесбанку» було розміщено 260 млн. грн коштів фонду захисту потерпілих та фонду попереджувальних заходів», – повідомила гендиректор бюро.

Наталія Гудима також оприлюднила фінансові, депозитні і зарплатні махінації колишнього керівництва МТСБУ, інформацію про нераціональне використання коштів, завищення цін постачальниками послуг та товарів, підрядниками, непрозору схему корпоративного управління.

У свою чергу Олексій Кайда повідомив, що підготував депутатський запит Генеральному прокуророві України щодо перевірки виявлених порушень і зловживань та притягнення до відповідальності всіх винних осіб. За словами парламентаря, це вже не перші фінансові махінації, де фігурує славнозвісний банк «казначея сім’ї» Сергія Курченка. «Крім цього, Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження за підозрою колишнього голови правління наглядової ради «Брокбізнесбанку» у незаконному заволодінні за попередньою змовою з Курченком коштами Нацбанку та «Брокбізнесбанку» у сумі понад 2 млрд. грн при укладенні договорів купівлі-продажу цінних паперів, у тому числі з «Укргазбанком»», – зазначив Олексій Кайда.

 

Прес-служба народного депутата України

1 comment

 1. Музикант

  Микола коментує:
  07.08.2014 о 18:37
  Задолбався дивитися на цих “професійних” люстраторів.Пам”ятаєте писали про кримінального авторитета “Монгола” в Гусятинському районі пана Огородника Володимира,голову районної “Свободи”?Так от,як вияснилося на сьогоднішній день цей “добродій” став “смотрящим” в районі.Він вказує голові РДА Аніловському Ігорю,а також своєму побратиму по партії,а одночасно голові Гусятинської районної ради Бойчуку В, хто має отримати які посади,кого брати,кого не брати…Одним словом “безпредєл” в Гусятині продовжується…Але дивує позиція голови ОДА Сиротюка Олега,невірю,що Огородник дозволяє собі такі речі без кришування Сиротюка.Пане Олег,якщо ви в найближчий період не приберете свого пса,то про діяння в районні свободівців буде повідомленно особисто Президента України.(повірте доступ до нього маємо).

  Відповіcти
  Роман коментує:
  07.08.2014 о 19:12
  Факт,спочатку привів в району раду якогось “носорога”,з яким шлявся по Гусятину і влаштував його в районну раду,не впевненний,але ніби на посаду радника.Дальше кажуть пропихає на головного редактора сестру своєї дружини Аллу,не зрозуміло за які заслуги.І ще одне призначення-заступника по гуманітарній сфері.Призначили якусь соплячку з Чабарівки(родичка Огородника),але що саме цікаво провалили пані Ірину,я думаю ви пам”ятаєте-та що вела майдани в Гусятині.І кажуть,що все це Огородник робить спеціально на зло Савчуку.Видно пан Огородник зовсім ні в чому не розуміється..Друзі певно прийдеться знов збиратися на майдани,якщо на посади беруть не патріотів,а родичів та друзів.

Напишіть відгук