• Рекламне агентство Губарєва в Тернополі досі діє!
  • Рекламне агентство Губарєва в Тернополі досі діє!
  • Рекламне агентство Губарєва в Тернополі досі діє!

Самооборона вимагає заборонити діяльність рекламного агентства П. Губарєва в Тернополі

Самооборона Майдану Тернопільщини виявила, що в Тернополі до сих пір функціонують рекламні біг-борди, які належать так званому «народному губернатору» Донеччини Павлу Губарєву.  Самооборона звернулася до міської влади зі вимогою заборонити в місті Тернополі діяльність рекламного агентства, що належить організатору терористичної діяльності на сході України Губарєву.

Обласній Самообороні стало відомо, що в місті Тернополі до цього часу ведеться бізнес одного із лідерів організації «Народне ополчення Донбасу», який став відомим завдяки своїй участі у проросійських виступах в Донецькій області у березні 2014 року, коли був проголошений своїми прихильниками «народним губернатором» Донеччини – йдеться про Павла Юрійовича Губарєва. Він разом з Галюненком Анатолієм Анатолійовичем є засновником рекламного агентства «Patison», яке займається розміщенням зовнішньої реклами.  Зокрема, в Тернополі є біг-борди, які належать агентству «Patison».

Самооборона Майдану Тернопільщини очікує рішучих дій від Тернопільської міської ради з даного приводу. Відповідне звернення та підтверджуючі матеріали (У Додатку) по цій справі активісти уже подали до міської влади.


З повагою,інформцентр

Самооборони Майдану 
Тернопільщини

Напишіть відгук