Ціну перемоги кожен визначає сам

Поділитися

Звернення колегії УМВС України в Тернопільській області та Громадської ради до жителів краю

Вісімдесят співробітників міліції Тернопільщини та п’ятдесят бійців спецбатальйону «Тернопіль» готуються до виїзду в зону антитерористичної операції. Захисникам бракує найнеобхіднішого – форменного одягу, бронежилетів, берців, медичних препаратів, речей першої необхідності. Управління міліції та Громадська рада при УМВС України в Тернопільській області звертається до всіх свідомих та небайдужих за допомогою.

Життя та здоров’я наших захисників певною мірою залежить від кожного з нас. Проявімо милосердя та розуміння, адже ми – за спинами наших захисників, а вони – на передовій з ворогом. Війна, що точиться на території нашої держави, чужою для жодного з нас бути не може, тому тільки разом, тільки спільними зусиллями ми зможемо здобути перемогу.

Наші перші звитяги – це заслуга усіх, хто допомагає армії, міліції, національній гвардії, добровольцям протистояти ворогові. Завдяки вашому розумінню та підтримці уже понад півтори сотні правоохоронців з Тернопільщини достойно несуть службу на сході країни. Проте не приховуємо, що й надалі потребуємо допомоги. Тому усі, хто може фінансово долучитися до спорядження загону міліціонерів та спецбатальйону «Тернопіль» на службу в зону АТО, просимо перераховувати кошти в фонд «Правопорядок». Реквізити: р\р 26007060726896 ТФ ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 338783, код 26024950. Призначення платежу: благодійний внесок.

Для тих, хто має бажання оплатити придбання конкретних необхідних речей, телефони для довідок: 0975236180, 0985866298.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області

Футбольний клуб “Тернопіль” має шанси пройти “Олександрію”

Тернополяни захистили зелену зону на Карпенка та обіцяють Надалу протистояти до кінця!