18 серпня народний депутат Ігор Бриченко оприлюднив цікавий запис у своєму профілі у Фейсбуці. Миколаївський нардеп дивується із ситуації, яка склалася у тернопільській “Батьківщині”.

Глибоко занепокоєний новиною з Тернопільської обласної конференції ВО “Батьківщина”, що з’явилася вчора в інтернеті, про виключення з лав партії народного депутата Михайла Апостола.
Перша думка після прочитаного: НЕ МОЖЕ БУТИ!
За період перебування у ВР Михайло Апостол подав 27 Законопроектів, які стосуються сільського господарства, соціально-політичних відносин, податкової політики, боротьби з корупцією та ін., 18 депутатських запитів до КМУ, Міністерств, Генпрокуратури, постійно працює в своєму окрузі і встигає допомогати колегам ще й в їх округах. У нас, на Миколаївщині, допомагав відстоювати справедливість на 132 окрузі, який завдяки зусиллям попередньої влади був “безхозним” до грудня минулого року, восени 2013р. допомагав подолати кризу у нашій обласній партійній організації, зумовлену засиллям зрадників і псевдоопозиціонерів у керівництві партії, постійно приймає участь у всіх заходах ВО “Батьківщина”. Зараз допомагає нам у придбанні і доставці спорядження для наших хлопців, що перебувають в зоні проведення АТО. Людина, у якої слово не розходиться з ділом, має величезний потенціал, необхідні знання і досвід у справі розвитку села і держави Україна в цілому.
Під час революції гідності перебував разом з ним на Майдані і впевнено можу сказати: мужності, сміливості, витривалості Михайлу Апостолу не позичати.
Розумний, впевнений, самодостатній, принциповий, надійний – це не просто епітети, це об’єктивна оцінка якостей товариша по партії. Має свою думку, своє бачення проведення реформ і розбудови України і тому безкомпромісний у критиці своєї партійної організації, губернатора Тернопільщини і будь-кого, хто гальмує рух України до кращого майбутнього. Мабуть, останнє і стало каменем спотикання між ним і партійними бонзами Тернопільщини.
Тому не можу не висловити свою думку з цього приводу, бо мовчання в такій ситуації це все одно, що пряма зрада інтересів народу і руйнування партії, якій віддано стільки зусиль і часу. Особливо цинічним виглядає такий вчинок очільника ВО Батьківщина в Тернопільській області на фоні руху нашої політсили на кардинальне оновлення партії. Від кого Деревляний “очищає” партію? Від компетентного, дієвого, авторитетного і нарешті найрейтинговішого в своєму регіоні політика? То на чий вітряк ллє воду цей “добродій”? Яка номенклатурна жага спричинила рішення нагло позбутися сильної ланки ланцюга в партійному осередку? І це в час, коли зовнішні і внутрішні вороги наступають по всім фронтам, коли ВО “Батьківщина” просто зобов’язане стати тим монолітом, який згуртує найкращих і найдостойніших, перевірених в ділі?

Ігор Бриченко

Напишіть відгук