Фінансові інспектори у відділі культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА виявили втрат на суму 93 тис. гривень

Фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності відділу культури, туризму, національностей та релігій Кременецької райдержадміністрації, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 93 тис. гривень.

В ході ревізії встановлено нецільове використання коштів в сумі 42,5 тис. грн., виділених на виконання заходів, передбачених Програмою «Культурно-мистецьке життя на 2011 рік».

Внаслідок встановлення надбавок та доплат всупереч законодавству, оплати за невідпрацьований час установою допущено незаконних витрат бюджетних коштів на заробітну плату з нарахуваннями на суму понад 25 тис. гривень.

Ревізією також встановлено, що в порушення рішення сесії районної ради відділом культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА не перераховано до районного бюджету 50 відсотків отриманої орендної плати в сумі майже 13 тис гривень. Крім того, до бюджету не перераховано 12 тис. грн., утриманих із заробітної плати працівників внаслідок проведення перерахунків за минулі бюджетні періоди.

За недотримання законодавства з фінансових питань 4 посадових осіб установи притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.164-2 КУпАП.

За порушення бюджетного законодавства до об’єкта контролю застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, ініційовано зменшення бюджетних асигнувань на суму нецільового використання коштів.

Об’єкту контролю направлені письмові вимоги щодо повного усунення виявлених порушень, про результати ревізії проінформовано прокуратуру Кременецького району.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області

Напишіть відгук