Знавці найкумедніших туристичних бувальщин – відгукніться!

Поділитися

Волинський туристичний клуб «Ми» втретє проводить туристичний фестиваль авторської пісні, фото і кіно «Вітрила пригод», який відбудеться 27-28 вересня у місті Луцьку. Один із конкурсів буде на найкумеднішу туристичну бувальщину!

Отож, всіх хто бачив, брав участь чи чув від друзів запрошуємо взяти участь у конкурсі.

Потрібно описати цю кумедну історію, яка трапилася з вами або вашими знайомими та надіслати  на електронну адресу організаторів turclub@ukr.net, розмір тексту необмежений.  Винагорода переможцеві гарантована.

Згодом оформиться збірник «Найкумедніших туристичних бувальщин»  у якій може увійти і ваша розповідь.

Також будуть проводитися конкурси серед співців пісень, фото і кіноаматорів, які роблять туристичні та краєзнавчі зйомки. Отож зголошуйтеся!

Вас чекає приємна атмосфера  вільного спілкування  та можливість випробувати себе у трьох  конкурсах:

1.Авторської пісні (номінації – «авторська  пісня», «співана поезія»)

2. Фотоконкурсі –  (номінації «пейзаж», «динаміка у подорожах», «портрет туриста»)

3. Конкурсі кіноаматорів – (номінації  «фільм-мандрівка», «фільм-пошук» (краєзнавче дослідження, фільм про особистість.)

Виконані за всіма вимогами Фестивалю екранні, пісенні та фототвори учасники можуть надсилати до 21 вересня 2014 року включно на адресу: 43016, м. Луцьк, вул. Кондзелевича, 5. Волинський туристичний клуб «Ми» з позначкою «На фестиваль». Електронна адреса: turclub@ukr.net Умови участі у фестивалі розміщені на сайті www.tourclub.lutsk.ua.,  тел.. 067 332 93 34, 099 321 21 15 Руслана Мельник.

Фестиваль фінансово та організаційно підтримують:  управління культури  та управління молоді та спорту Волинської облдержадміністрації

Хто з поважних тернополян заслуговує стати нардепом?

Какой подарок выбрать мужу на день рождения!