14 вересня Тернопільські пластуни святкуватимуть відкриття нового пластового року

Поділитися

14 вересня 2014 року на козацькому острові міста Тернопіль проходитиме святкування відкриття нового пластового року. Участь у заході візьмуть пластуни з Тернополя та області.

Початком дня для учасників свята стане Свята Літургія в Катедральному Соборі міста, яка розпочнеться о 10:00. Після Служби пластуни вимаршем пройдуть по вулицях міста до Козацького острова, де відбуватиметься основна програма дня.

О 12:30 розпочнеться відкриття заходу, на якому окрім звичного церемоніалу, скаути роздадуть подяки та грамоти своїм партнерам та спонсорам.

Продовженням дня стане цікавий квест у стилі телепрограми “Шиканемо”. Учасникам потрібно буде виконувати різноманітні завдання залучаючи перехожих людей. Переможці будуть винагороджені!

Також, на території козацького острова діятиме пластове містечко, яке включатиме в себе різноманітні ігри, такі як твістер або живі шахи, ярмарку, на якій продаватимуть пластову атрибутику та різні смаколики. В містечку також можна буде відвідати фотоательє, бодіарт, тир та багато іншого.

Закінчиться день традиційною святковою ватрою.

Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу пластунам військовикам, що зараз знаходяться в зоні АТО.

На вимогу прокуратури заставу у 30 000 гривень колишньому правоохоронцю замінили триманням під вартою

Звіт про використання коштів, зібраних комунальними підприємствами, установами та закладами Тернопільської обласної ради на потреби учасників АТО