На вимогу прокуратури заставу у 30 000 гривень колишньому правоохоронцю замінили триманням під вартою

Поділитися

 Суд завдоволив клопотання прокуратури та змінив запобіжний захід   колишньому міліціонеру, обвинуваченому в отриманні 500 доларів США неправомірної вигоди, на тримання під вартою без визначення розміру застави.

Встановлено, що колишній дільничий райвідділу, обвинувачений в отриманні неправомірної вигоди у 500 доларів США у 2013 році, порушуючи ухвалу Гусятинського районного суду, систематично не з’являвся на судові засідання, через що був оголошений у розшук. Злагодженими діями прокуратури та міліції місце знаходження обвинуваченого встановлено. Його затримано та доставлено до суду. Сам екс-правоохоронець пояснив, що впродовж кількох місяців гостював у сестри в Росії.

Оскільки обвинувачений обґрунтовано підозрюється у вчиненні тяжкого злочину та намагався різними способами уникнути відповідальності, прокурор звернувся із клопотанням змінити обвинуваченому запобіжний захід.

Суд клопотання задоволив. Відповідно до вимог чинного законодавства ,  внесена екс-міліціонером застава у розмірі 30 000 гривень підлягає стягненню  у дохід держави.

Прес-служба прокуратури області

 

0

Місто професій: “показуха” від Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

14 вересня Тернопільські пластуни святкуватимуть відкриття нового пластового року