Геннадій Москаль: “Я горджуся тим, що працював з Віталієм Максимовим!”

Поділитися

Новопризначений голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль висловив свою підтримку кандидату в депутати до Верховної Ради України по мажоритарному округу №163 Віталію Максимову. У телефонній розмові з зони АТО Геннадій Геннадійович розповів, чому саме ця людина достойна представляти Тернопіль в українському парламенті.
«Сьогодні у Верховній Раді більше не потрібні популісти, партійні функціонери та клоуни. В час, коли тут, на сході, захищаючи від російського агресора Україну, з автоматами стоять молоді хлопці, державі потрібен проукраїнський законодавчий орган, який зуміє захистити та відстояти інтереси мирного населення, – підкреслив політик. – Сьогодні настав той час, коли люди, які знають, що таке правоохоронна система, розуміють законодавство та вміють писати закони – на вагу золота. Віталій Максимов – один із них».
За словами Геннадія Москаля, на початку 90-х разом із Віталієм Вікторовичем він працював в УВС Чернівецької та Закарпатської областей: «Сутність людини найкраще проявляється в екстремальних ситуаціях. Провівши з Максимовим не одну операцію по знешкодженню озброєних формувань, можу зі всією відповідальністю заявити, що на Віталія Максимова можна покластись, бо це людина не тільки слова, а й діла, він пройшов шлях від рядового до генерал-лейтенанта».
Геннадій Москаль зауважив, зважаючи на складність спецоперацій, під керівництвом Максимова не пролилося жодної краплі крові як правоохоронців, так і злочинців.
«Я горджуся тим, що працював з Віталієм Максимовим і переконаний: людина, котра не зрадила свою сім’ю, дружбу, офіцерське звання, не зрадить і своїх виборців та зуміє відстояти інтереси тернопільської громади. Для Максимова офіцерська честь і гідність – не пусті слова, а принципи життя», – наголосив Геннадій Москаль.

Особенность и история сыра фета Premialle

Що в тарілці у школяра?