111

“Блоку Петра Порошенка” на позачергових парламентських виборах на Тернопільщині висунув на 5-х мажоритарних округах трьох кандидатів в народні депутати. По Зборівському виборчому округу №165 буде балотуватися Тарас Юрик, депутат Тернопільської міської ради, який знаходиться в орбіті Романа Заставного. Останній, як відомо, спробує зайти до парламенту за списком “Народного фронту” Яценюка-Турчинова.

По 166-му теребовлянському  виборчому окрузі балотуватиметься невдаха попередніх парламентських виборів Микола Люшняк. Безперспективний ударівець досі вірить у свої мінімальні шанси.

По південному- “чортківському”  окрузі №167 спобує поборотися з Іваном Стойком авторитетний ридикал Олег Барна. На відміну від свого брата Степана, який дременув із зони АТО, Олег Барна користується повагою на Чортківщині, проте не відомо, як сприймуть його виборці Заліщицького і Борщівського районів, які також входять в округ.

По списку Порошенка затесався на позиції №65 Степан Барна. Чи пройде він? Принаймні, у нього на три позиції краща позиція, ніж в Ігоря Побера.

Про шанси №154 Юрія Юрика й говорити не приходиться.

 

2 comments

  1. петро

    Кумовство як при Ющенку! Ганьба Барні і компанії

  2. Даник Михайло, 60 років

    і Хто ж це ПИСАВ ??? Про Олега Барну – як про “авторитетного ридикала” ??? Як завжди – КРАЙНЬОГО писаку – вдень з вогнем не відшукаєш… Та – чорт з ним, з тим хто помилився й замість “радикал” написав “ридикал”… Але чи й РАДИКАЛ ? Але чи й АВТОРИТЕТНИЙ ??? Чим заслужив АВТОРИТЕТ той Олег Барна ? Тим, що ЖОДНОГО ПУБЛІЧНОГО Звіту перед своїми ж ВИБОРЦЯМИ за 4 роки не зумів ЗРОБИТИ ? Тим, що навіть ГРОМАДСЬКОЇ ПРИЙМАЛЬНІ – однієї на весь район – НЕМА ? Табличка на дверях – висить, в будівлі поки що райради ( де НЕМА голови ) та РДА… Заступник РДА якийсь Віктор Голубець – так “щиро” допомагає нардепу Барні О.С. відбріхуватися, що Барна вже був настроєний приїхати і хоч поспілкуватися з виборцями, послухати ДУМКУ ЛЮДЕЙ якогось там 17 листопада 2017 року. Але… з”їхалися Люди з цілого району, походили попід закритими дверима РДА, де той же Голубець надрукував на листку А -4 великими буквами текст, що “зустріч – переноситься, про час – буде повідомлено додатково… ДОЛБОЙОБИ !!! Та це що – через квартал в міцсті перейти ?! Курва, щоб доїхати до Окопів і назад – вже пів дня пройде… ДЕБІЛИ… Більше нічого не скажеш… Так “пройде” тут в Борщівському районі Барна Олег Степанович, як і той другий (підставний ) Іван Стойко… Звідки він ( Стойко ) ?? Що Він знає про наші насущні проблеми ?? Нах…й Нам його ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.