Багатогранний світ любові та мистецтва Валентини Семеняк-Штангей

Поділитися

Цими днями у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулось одразу два заходи за участю відомої тернопільської письменниці, журналістки, фотохудожниці – Валентини Семеняк-Штангей.
На творчу зустріч із літераторкою, яка відбулась 24 жовтня, завітали учні 7А класу школи №24, а також шкільний бібліотекар Любов Назар. Із біографією, а також численними творчими досягненнями талановитої тернополянки, школярів ознайомила працівниця відділу обслуговування учнів 5-11 класів Леся Федчина. Увазі присутніх також було представлено книги Валентини Семеняк-Штангей, які є чудовим зразком сучасної української літератури і користуються неабияким попитом серед юних читачів. Авторка зазначила, що в основі усіх її творів лежать сюжети із реального життя, які є невід`ємною часточкою внутрішнього світу письменниці.
Не менш життєвими та правдивими є фотороботи Валентинини Миколаївни, виставку яких представлено в залі інтернет-центру ТОДБ. На презентації експозиції «Вихоплені миті з життя» були присутні працівники книгозбірні, юні читачі, а також сама авторка світлин.
Представляючи виставку, завідувачка сектору мистецтв Ольга Карпич запропонувала усім присутнім на мить забути про щоденні клопоти і перенестись у магічний та неповторний світ фотографії Валентини Семеняк-Штангей. Месткиня, в свою чергу, щедро ділилась враженнями від своїх численних подорожей, які і є тим невичерпним джерелом натхнення із якого народжуються справжні «фотошедеври».
Гостя зізнається, що з усіх країн, де їй вдалось побувати, найбільше вражень у неї залишилось від подорожей до «країни контрастів» – Індії. Надзвичайний «ефект» від цих мандрівок, а також вміння майстрині знаходити у простих речах щось цікаве та красиве, відчувається у кожній світлині, представленій на виставці.
На згадку про цю дивовижну «фотомандрівку», Валентина Семеняк – Штангей презентувала колективу книгозбірні справжню індійську перлину – саме ту, яка зображена на одній із фотографій. Бібліотекарі, своєю чергою, подякували гості за цікаву зустріч, а також побажали натхнення та невпинного творчого розвитку протягом цілого життя.

Уляна Пилипчук –
працівниця ТОБД –

“Лебедина колегія” губернатора Сиротюка: гірше не буває (відео)

16 листопада 2014 року в обласному центрі розпочинається новий сезон футзальної ліги Тернопільщини