111

29 жовтня голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк провів, напевно, останню колегію. Знаючи результати провальної виборчої кампанії “Свободи”, ба більше, навіть не беручи участі в цьому шоу-списку, Сиротюк реально розуміє, що його “пісня” завершується. І розглядаючи питання стану виконання обласного бюджету 2014 року за 9 місяців стало зрозуміло, що ніякого позитивного зрушення, як він обіцяв у перший тиждень після свого призначення, не відбулося. І ніби з цифрами все “гладко” – бюджет перевиконано на 101,7%, але реально нічого не зроблено. Сиротюк, не маючи елементарного досвіду, пішов на поводу старих бюрократів, які переконали його скорочувати по максимуму бюджетні витрати економлячи на якості, замість пошуку ефективних сучасних підходів. Хіба це діло – скорочувати кількість ліжок по лікарнях? А Сиротюк на колегії мовчить, коли керівник старої формації – директор департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк доводить про необхідність скоротити 565 ліжок. І це після ганебної “медичної” реформи у нашому краї, коли закрили все, що могли! Зрозуміло, що не від доброго життя на Тернопільщині кожна п’ята школа малокомплектна. Проте, “збивати” класи, залишаючи педагогів без роботи хіба це вихід? Про якість освіти у таких “солянках” й годі говорити.

Повним невігласом показав себе керівник області на одній з серпневих колегій, коли трусився за великий приватний бізнес, щоб був з газом, і вимагав економити на опаленні для людей, подачі тепла і гарячої води. Цього разу Сиротюк заявив, що кілька десятків надрокористувачів офіційно працевлаштували робітників. І це при тому, що сотні кар’єрів як працювали незаконно, так і працюють! Виявлені громадськими активістами “космічні масштаби” розробок і видобутку каменю виявились поза увагою прокуратури. Затриманому порушнику дали 100 гривень штрафу, а 40 тонн видобутого там каменю просто зникло. У справі, яку ведуть правоохоронці Бучача досі є лишень ОДНА ЗАЯВА ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ! І ВСЕ!!!

Під час розгляду питання про діяльність Центрів надання адміністративних послуг в області, губернатор не зумів вивести ладу і мусів привселюдно ледь не мирити різні служби і керівників районів. Чому за стільки часу не виробленого елементарної координації служб, що виникає така плутанина і скандали?

А питання про стан і перспективи будівельної галузі області продемонстрував повну неспроможність нашої влади навіть елементарно проаналізувати ситуацію. З доповідей чиновників вимальовується , що в нас нічого не будується. У Монастириському районі нібито за рік – жодної будови! А кафешки, готелі, магазинчики та інший приватний бізнес – з Духа Святого взялися! Як взагалі чинуші можуть говорити про якісь перспективи, якщо це приватні компанії за кошти приватного капіталу працюють? Найсмішніше, що на заслуховування цього питання на колегію не запросили навіть керівників найбільших будівельних компаній! Професіоналам своєї справи не дали слова! Про який серйозний рівень аналізу чинушами можна говорити?


Губернатору Тернопільщини важливіші показники на папері, ніж люди з Майдану (відео)

***

Вже з космосу видно, як на Тернопільщини незаконно видобувають корисні копалини

***

На “браконьєрському ринку” корисних копалин Тернопільщини нічого не змінилось

3 comments

  1. ганна придушана

    Ну ви ж тут люстрували вс1х 1 вийло як п1сля революц11 1917 року – кожна кухарка могла керувати державою. та не вийшло – нема досв1ду у кекр1вництв1 державою. Краще хай кухарка буде хорошою кухаркою. а кер1вник – кер1вником. П1сля революц11 знищили вс1х, хто хоч трохи мав досв1д 1 був грамотний. А кухарки правили державою 70 рок1в. От 1 маемо те що маемо. Б1льш-менш були осв1дчен1, з досв1дом роботи люди – так н1, 1х вс1х вигнали. Ну що ж, користуйтеся тепер кухарками, хоча ви американц1в дуже любите, мабуть вони будуть вами керувати. Правда, одну кухарку вже скинули – це пан Гелетей. А ви тут кухарку Сиротюка поставили вами керувати. Ну що, кращий Хоптяна?

  2. олена

    Яка будівельна галузь???? Спеціально видали розпорядження про ліквідацію управління капітального будівництва щоб все розкрасти ( адже на балансі управління всі об’єкти які будувались за державні кошти ще з радянських часів і обладнання на базі, яке сьогодні вивозиться машинами невідомо куди)

  3. ОРЕСТ

    Уся біда не тільки в тому, що досвіду і знань у свободівців не було ніякого. Але й в тому, що замість того, щоб набрати професійну команду, позалишали явних регіоналів і ті їх дурили, як хотіли. Керовники області й до цього часу не зрозуміли як їх лохоми робили. А те, що Сиротюк, Бицюра, Чашка і Крисак зеленого поняття не мали – то факт. Зрадили вони Майдан і тому ідуть з неславою.

Напишіть відгук