Чому програла вибори “Громадянська позиція”?

Поділитися

Відомий журналіст Вахтанг Кіпіані оприлюднив у Фейсбуці своє бачення того, чому партія Анатолія Гриценка не потрапить до нової Верховної Ради.

“Я голосував за “Громадянську позицію” і, на мій погляд, є 5 причин, чому кампанія завершилась поразкою:
1. Погана назва партії – довга, не скорочується, не емоційна, “не продається” виборцеві. Потрібна нова назва і новий імідж партії.
2. Запит майданівського середовища на нові обличчя вловив Садовий і поставив Ганну Гопко вперед, а себе – назад. Якби Анатолій Гриценко уступив перше місце Vitaliy Shabunin чи Vasyl Gatsko – це дало б більше плюсів.
3. Перша двадцятка “Самопомочі” не містила жодного депутата, а “ГП” – трьох, причому за Канівцем тягнувся (несправедливий, імхо) шлейф “тушки”, а чому в списку з’явився вихідець з “Батьківщини” Макул – взагалі незрозуміло, чинний депутат з нього ніякий і не зрозуміло, чому за нього треба знову голосувати.
4. Лідер списку був занадто критичний до тих, кого потенційний виборець партії вважає, з усіма умовностями, “своїми”. Запекла рубка з Яценюком та іншими, які “все роблять не так”, сприймалась погано. І це треба було вчасно відчути.
5. Телевізійна реклама – потрібна. На жаль, це факт.

Але, сподіваюсь, висновки будуть зроблені. Бажаю вивчити уроки і перемогти наступного разу. Роботи в позапарламентській опозиції – купа),- пише журналіст Кіпіані.

У Чорткові відбудуться не вибори народного депутата, а призначення через туалет? (відео, фото)

Український народ так і не зрозумів, що в Україні війна