Голова обласної ради Василь Хомінець стосовно ситуації, що склалася внаслідок дії постанови Кабінету Міністрів України № 88 від 25.03.2014 року

Поділитися

Безперечно, я підтримую і педагогів області, і бібліотекарів – усіх працівників бюджетної сфери, що підпадають під дію зазначеного підзаконного акту уряду, прийнятого навесні в рамках секвестру бюджету. Переконаний – люди мають отримувати заробітну плату, яку їм гарантує Конституція України.
Таким чином вже сьогодні звертаюся до голови Верховної Ради України Олександра Турчинова внести у порядок денний засідання ВРУ, що відбудеться сьомого жовтня, проект постанови, зареєстрованої народним депутатом Олексієм Кайдою, «Про забезпечення належних умов оплати праці та виплати надбавок педагогічним працівникам та працівникам бібліотек». Даний документ рекомендує Кабінету Міністрів України скасувати постанову від 25 березня 2014 року №88 та вжити невідкладних заходів щодо становлення належних умов оплати праці та виплати надбавок педагогічним працівникам.
Окрім цього звертаюся до прокуратури області розібратися із подіями, про які повідомили учасники громадських зборів освітян, щодо неправочинних дій певних посадових осіб. Разом з тим закликаю працівників місцевої влади, правоохоронних та фіскальних органів провести детінізацію економіки, що дасть можливість наповнити місцеві бюджети. Лише у такому випадку нам не доведеться покладатися на субвенції з Державного бюджету.

“Правий Сектор” викинув головного лікаря Теребовлянської районної лікарні у смітник

Раскрыта самая масштабная афера с GREEN CARD