Начальник Тернопільського гарнізону привітав земляків із Днем захисника України

Поділитися

Начальник Тернопільського гарнізону полковник Володимир Катинський привітав тернополян з новоствореним святом – Днем захисника України, яке сьогодні на Покрову визначив Президент України.

“Цього урочистого дня ми низько схиляємо голови перед подвигом тих, хто мужньо захищає українську землю від ворога, хто жертвуває здоров’ям і власним життям заради нас. Висловлюємо вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок. Щиро вітаю особовий склад військових частини та установ, які дислокуються на території області, з професійним святом”, – йдеться у вітанні начальника Тернопільського гарнізону.

Як відомо сьогодні, 14 жовтня, Президент України Петро Порошенко підписав відповідний Указ № 806/2014 “Про День Захисника України”.

Як сказано в указі, це зроблено “з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості”.

“Установити в Україні свято – День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня”, – вирішив глава держави.

При цьому втратив чинність указ президента України від 23 лютого 1999 року №202.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

Дорога, з якої вже не зійти

Узнай, где в Киеве жить хорошо