111

Народний депутат України Михайло Апостол, який балотувався до Верховної Ради України по 166 виборчому окрузі з центром у Теребовлі, розповів журналістам про те, як виявив фальсифікації волевиявлення виборців. Політик спочатку не міг повірити, що таке можливе після Майдану, загибелі Небесної сотні. Чоловік каже, що не йдеться про його перемогу чи програш. Михайло Апостол хоче добитися, щоб покарали фальсифікаторів аби у майбутньому цього не повторилося. Політик продемонстрував журналістам, представникам Комітету виборців України, ОПОРи явно сфальшовані протоколи, дані про 99% підтримку переможця виборів у селах, де третина мешканців виїхала на заробітки і пішли на війну. Не вдаючись до юридичної казуїстики, а простою мовою, пан Михайло розповів, що на дільницях, де він виграв, “намалювали” високі відсотки зіпсутих бюлетенів, у протоколах цифри не збігаються із записаними результатами. Не краща ситуація й на 167 окрузі, де поки що переможцю приписували голоси у двадцять разів більші, ніж він реально отримав. Один з помічників народного депутата Івана Стойка у телефонній розповіді також повів пресі про “чортківсько-заліщицьких” еквілібристів, які сфальшували дані у 50 протоколах!

У ході засідання прес-клубу журналісти дійшли висновку, що “дивна” перемога мажоритарників від Блоку Петра Порошенка на Тернопільщині, найімовірніше, сфальсифікована. У нашому краї “Народний фронт” Яценюка отримав значно більшу підтримку, ніж партія Президента. Тому дивує, як невідомі порошенківці, яких ніхто серйозно й не сприймав, нібито дуже переконливо перемогли.

Михайло Апостол зізнався, що працюючи активно на окрузі всю каденцію, перебуваючи на Майдані, допомагаючи АТО, маючи реальну соціологічну оцінку шансів на виборів, він трохи злегковажив роботою зі своїми членами дільничних комісій, спостерігачами. Оскільки зараз триває слідство, народний депутат не може розголошувати усі деталі, проте він шокований, що мешканці нашого краю й далі продаються на виборах, фальсифікують.

– Як можна зустрічати загиблих на на війні з Росією на колінах і в то й же час фальшувати?- не розуміє нардеп. Це постріли у спину своїм же синам, батькам, чоловікам і братам, які зараз стоять на передовій та захищають наше право на вільне волевиявлення! Детальніше рекомендуємо переглянути відеозапис засідання прес-клубу і зробити свої висновки.

falsyfikacii ternopil vyboru_17 falsyfikacii ternopil vyboru_16 falsyfikacii ternopil vyboru_15 falsyfikacii ternopil vyboru_14 falsyfikacii ternopil vyboru_13 falsyfikacii ternopil vyboru_12 falsyfikacii ternopil vyboru_11 falsyfikacii ternopil vyboru_10 falsyfikacii ternopil vyboru_09 falsyfikacii ternopil vyboru_08 falsyfikacii ternopil vyboru_07 falsyfikacii ternopil vyboru_05 falsyfikacii ternopil vyboru_04 falsyfikacii ternopil vyboru_03 falsyfikacii ternopil vyboru_02 falsyfikacii ternopil vyboru_01

Після Майдану і під час війни з Росією на Тернопільщині фальсифікують результати виборів

***

У Чорткові відбудуться не вибори народного депутата, а призначення через туалет? (відео, фото)

***

 

9 comments

 1. землячка

  шановний Апостоле! Людям не потрібні поношені старі лахи, які ви безкоштовно возите з Європи. замість хламу треба було працювати над законами, аби збільшити цим людям пенсії, зарплати, робочі місця. Але які закони – ви навіть власну думку не вмієте як слід викласти. Врешті, хіба ви народилися нардепом? та подякуйте Семому, що витягнув вас, хоч потім ви і побили горшки. ви багата людина, тож нічого страшного, коли будете розбудовувати Україну поза парламентом. І не звинувачуйте простих людех, що буцімто хтось брав якісь там гроші. подивіться на себе, як цих людей, повторю ще раз, ви підкупляли старим хламом. Майте совість і гідність пересмикуватися перед журналістами!

  1. Патріотка

   Наші виборці справді тупі, і мені чомусь їх зовсім не шкода. Такого депутата, як Апостол в нас вже не буде. А за ті самі, як ви кажете, старі капці чи лахи, в Єврошопі треба доволі пристойну суму викласти. Ну що ж, не захотіли люди Апостола, мають БПП. Не хочете старих лахів – замотайтеся Люшняковим бігбордом, замотайте його агітками ноги, взуйте кірзяки – і вперед і з піснею!!!!!!!!!!!!!!! Вам же ж видовищ лиш подавай!!!!!

 2. ганна придушана

  Мене ц1кавить т1льки одне питання – коли ви вже перестанете брехати про в1йну з Рос1ею. В1йну розпочав ваш фашист Яценюк разом з Турчиновим проти свого народу. А ви все повторяете про в1йну з Рос1ею. Об1сралися ви т1й Рос11 тисячу рок1в. що ви себе так ведете, як проститутки? Коли це вже зак1нчиться 1 ви своею брехнею не будете мучити народ 1 вбивати один другого н1 за що.

  1. Віка

   Яка ж ти дурна…. ганю придушана. комуністка вищого гатунку і кагебістка. Коли ж такі як ти покинуть цю святу землю і будуть горіти десь глибоко-глибоко у її надрах, тобто у пеклі. Щиро надіюсь, що ти не українка, бо мені і мільйонам людей соромно б було за таку “співвітчизницю”.

 3. Націоналіст

  Ганна, ти що точно придушена? Та за Яценюка вся Україна пішла, на нього одна надія, більше там нікого немає. А ти Олександр Майструк перше розберись а потім пиши, Апостол в житті в Свободі не був, а для області є свої мажоритарники, хай роблять, він мав свій округ 166 4 райони і ми маємо за що дякувати, і усвідомлюємо що більше такого депутата нам не бачити, бо всім іншим на нас насрать.

 4. nikolya_sarcossi

  апостол і стойко програли ще тоді коли самі продалися яцюнекю, а схема у влади одна фальсифікація і вперед

 5. Наym

  Мені хочеться кричати, які ви люди темні і тупі, ви нічого в житті не будете мати, бо не ціните нічого, для тебе ЗЕМЛЯЧКО терті проношені одяг які роздавав Апостол а для нас це спасіння було, бо ніхто ніколи бнзплатно навіть трусів не дав моїм дітям, а він помагав всім одяг, взуття, ліки, меблі, і мені дуже жаль що через таких тупих людей ми нічо не маємо, так що нема чого жалітися на державу і владу, ви недостойні нічого доброго, так і будете сидіти і язиками плекати нісенітниці, через вас ми відрізняємось від ін країн бо ви невдахи і нічого не хочете робити! А Апостол найкращий буде завжди!

 6. джек

  Пан Апостол стверджує, що 10 років організовував штаби… То з чого він взяв, що в протоколах вказують зіпсовані “його бюлетені”)))))))))) Тріпло дешеве.

 7. Олег

  Джек ти ідіот! Бог є на світі, а ти сиди в своїй дирі і так і будеш сидіти, бо ти такий тупий як валянок!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.