Позапартійний Віктор Анін лідирує у Кременецькому виборчому окрузі, а рейтинг переможця минулих перегонів знизився у два рази

Поділитися

За результатами опитування виборців Кременецького виборчого округу 164, до якого входять п’ять районів – Кременецький, Шумський, Збаразький, Лановецький та Підволочиський, проведеного Київським соціологічним центром «Рейтинг-груп», більшість виборців, які прийдуть на дільниці 26 жовтня готові віддати свій голос за позапартійного кандидата.

Список лідерів виглядає таким чином: Віктор Анін (позапартійний) – 21,5%, Михайло Головко (ВО «Свобода») – 20,7%, Руслана Кушнір («Батьківщина») – 7,2%, Степан Кондира (НРУ) – 6,5%, Володимир Бліхар (само висуванець) -6,0%. Інші кандидати не набирають більше 3 % голосів виборців. Ще майже 23% виборців, які готові прийти на виборчі дільниці  не визначилися,  за кого віддадуть свій голос.

З тих, хто ще визначається з волевиявленням, 47% схильні підтримати позапартійного кандидата, аніж представника конкретної політичної сили.

За висновками експертів КСЦ «Рейтинг-груп» високий рейтинг позапартійного Віктора Аніна обумовлений зміною електоральних настроїв – виборці хочуть бачити своїм представником у Верховній Раді людину, яка не заангажована під конкретну політичну силу та буде займатися вирішенням конкретних проблемних питань свого округу та його виборців.  «Виборці, маючи негативний досвід попередніх виборчих кампаній, тепер чекають від народного обранця конкретних дій, а не політичних гасел», – таку висловила думку експерт центру Марія Черкасова.

На цій підставі, вважають експерти, майже вдвічі впав рейтинг кандидата від ВО «Свобода», який переміг на виборах у 2012 році.

Опитування методом телефонного інтерв’ю було проведено 15-18 жовтня у  Кременецькому, Шумському, Збаразькому, Лановецькому та Підволочиському районах. Всього за випадковою триступеневою вибіркою із квотним добором на кінцевому етапі з врахуванням  основних соціально-демографічних характеристик населення регіону  було  опитано 450 респондентів (можлива похибка не перевищує 2,2%).

Інформаційно-комунікативний відділ КСЦ «Рейтинг-груп»

Нардеп Головко обдурив мешканців Тернопільщини

Педагоги Збаража в шоковані агітацією