Створено Раду з кадрових питань Головного управління фіскальної служби у Тернопільській області

Поділитися

З метою встановлення прозорої процедури призначення на посади начальників територіальних органів Головного управління ДФС у Тернопільській області наказом від 23.10.2014 року № 35 утворено Раду з кадрових питань ГУ ДФС у Тернопільській області, до якої увійшли представники громадськості та бізнесу Тернопільщини.
Цього ж дня відбулося перше установче засідання Ради, у якому взяв участь начальник ГУ ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. Ігор Юлійович подякував присутнім представникам громадських організацій та бізнесу за виявлену ініціативу долучитися до роботи дорадчого органу, мета утворення якого – це якісний відбір професійно підготовлених кадрів на зайняття посад начальників об’єднаних державних податкових інспекцій.
На засіданні учасники обговорили та ухвалили:
– Положення про Раду з кадрових питань Головного управління ДФС у Тернопільській області;
– Перелік документів та інформації, що повинні подаватись кандидатами на посади начальників ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській області;
– Процедуру подання документів та відбору кандидатів.
Також встановлено терміни та спосіб подання документів.
Детальна інформація щодо подання документів буде розміщена на офіційному суб-сайті територіальних органів ДФС у Тернопільській області (http://tr.sfs.gov.ua).

Відділ комунікацій
ГУ ДФС у Тернопільській області

Допоможіть пораненому в АТО Олександру Дуді!

До чого дійшла влада Збаражчини за 8 місяців після Майдану