Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського безкоштовно навчає всіх добровольців основам домедичної допомоги. З допомогою викладачів ТДМУ учасники опановують основні аспекти надання допомоги під час головних невідкладних станів, зокрема це стосується реанімаційних заходів, зупинки кровотеч, знерухомлення кінцівок при травмах і найпростіших способів транспортування із максимальним уникненням травматизації під час цього процесу. Навчання відбувається на базі навчально-наукового інституту медсестринства за адресою: м. Тернопіль, вул. Коцюбинського, 3 (в районі Старого парку) у вівторок, середу і четвер з 16.00 до 18.00.
Записатися у навчальну групу і отримати довідки можна за телефоном (0352) 43-09-27. Навчання безкоштовні.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2014/10/1958084_804852089525932_7974098692734281088_n-150x150.jpg)
У Тернополі перешкоджають журналістській діяльності в день виборів!
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2014/10/chortkiv_08-150x150.jpg)