111

Це й текст не є рекламним чи анти рекламним. Нижче наведено враження автора від події, яка відбулася у файному місті.

2 жовтня на Театральному майдані, у Тернополі, усі бажаючі мали змогу поспілкуватися одним із лідерів “Народного фронту” Андрієм Парубієм. Разом з ним були кандидати в нардепи по мажоритарних округах два Івани- Ковалик та Стойко і Михайло Апостол. Оскільки тернопільський театр занепадає шаленими темпами, люди приходять на політичні “посиденьки”. Талановиті актори без роботи не лишаються, як от Олександр Папуша, і намагаються не втрати форми, “тренуючись” на “закритих політичних заходах”. Вранці 2 жовтня таке шоу відбулося в готелі Джоджика. Організували “паті” на честь Тараса Пастуха. Останнього не було, бо нібито воює десь на Сході України. Запросили на “бла-бла-бла-ла-ла-ла” лише обраних. Відкритих анонсів не було помічено у жодному ЗМІ, сайті чи соцмережі. На відміну від переляканої команди Пастуха, який має роль технічного кандидата одіозного нардепа Олексія Кайди (спитати так це чи можна хіба по телефону Тараса, але не очі в очі), команда Народного фронту кинулась відразу в бій. Правда, також препаскудно підготовлено. Анонсів заходу майже ніде не було помічено, окрім сайту “ПРО ВСЕ”, який за пів доби до заходу повідомив тернополян про здибанку з Парубієм.Присутні навіть почали говорити, чи не “зливає” керівник тернопільського штабу Роман Заставний свою команду.

Півтори години зустрічі проходили по-різному: депутатів і хвалили, і критикували, вимагали конкретики і просто просили. Першим слово тримав Андрій Парубій. Критично налаштовані тернополяни, які, можливо, були підіслані з штабів конкурентів, почали “ляпати” дурниці і їх змусили закрити рота. За грунтовну ж критику депутати дякували. Ведучий зумів переконати присутніх послухати всіх кандидатів у нардепи. Правда, “чомусь забув” Олег Вітвіцький про №31 виборчого списку “Народного фронту” Романа Заставного. Якби ж екс-мер вийшов, то невідомо як би закінчилась зустріч: чи люди просто розвернулись, чи засвистали. А можливо, вже призабули про “гріхи” Романа Йосиповича.

Першим з мажоритарників виступав недосвічений Іван Ковалик, якого позиціонують як конкурента №1 Олексію Кайді. Мовляв, нардепом від Тернополя може бути будь-хто, окрім чужинців. З такої позиції, де на одному електоральному полі пасуться націоналісти і підфарбовані під них – Катерина Бойко (“Правий Сектор”), Анатолій Вихрущ, Олексій Кайда, Тарас Пастух, Ігор Романків найвигідніша позиція у розкрученого Віталія Максимова.

На нашу думку, Ковалик доповідав найгірше. У відеозаписі можна послухати, порівняти з іншими і зробити свої висновки, проте, на нашу думку, Ковалик не те, що сирий, він навіть “не достиглий фрукт”. Де взяв простий вчитель історії кошти на виборчу кампанію залишилось загадкою. Якщо копнути глибше: на яких умовах він погодився працювати у команді Романа Заставного?  У передвиборчій програмі кандидата в нардепи від Тернополя “файне місто” не згадане. Лише двічі “жителі Тернопільщини”, які у решті 4 округах також матимуть своїх депутатів.

“Найголовнішим нашим завданням є відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном.”,- йдеться у програмі Ковалика, але не пояснюється як це буде зроблено.

Про жахливі сіті-лайти і біг-борди Ковалика, які відлякують, а не приваблюють, й говорити не має сенсу.

З виступів Стойка і Апостола чогось нового тернополяни не почули. Останній більше запам’ятався присутнім з програми по одному з національних телеканалів, де він намагався прожити за 50 гривень на добу.

А ось питання після виступів, особливо те, чому влада не спілкується з народом, не чує його – лунало доволі часто. 

Кандидати в нардепи Іван Ковалик, Михайло Апостол, Іван Стойко

Кандидати в нардепи Іван Ковалик, Михайло Апостол, Іван Стойко

ЗА ЩО БОРИТЕСЬ, ХЛОПЦІ? ПОСАДИ? МАНДАТИ? ПОРТФЕЛІ?

ЗА ЩО БОРИТЕСЬ, ХЛОПЦІ? ПОСАДИ? МАНДАТИ? ПОРТФЕЛІ?

І ВІРЯТЬ ЩЕ ЛЮДИ ВСЬОМУ...

І ВІРЯТЬ ЩЕ ЛЮДИ ВСЬОМУ…

Popular Front Arseniy Yatsenyuk Ternopil_05

Іван Стойко- Олегу Вітвіцькому: А в житті Ковалик значно краще виглядає, ніж на біг-мордах

Іван Стойко- Олегу Вітвіцькому: А в житті Ковалик значно краще виглядає, ніж на біг-мордах

Романе Йосиповичу, виходьте до мікрофона, не соромтеся

Романе Йосиповичу, виходьте до мікрофона, не соромтеся

Давайте, я вас незамітно проведу )))

Давайте, я вас незамітно проведу )))

Критичне "крило"

Критичне “крило”

Popular Front Arseniy Yatsenyuk Ternopil_14

Popular Front Arseniy Yatsenyuk Ternopil_20

Popular Front Arseniy Yatsenyuk Ternopil_19

Popular Front Arseniy Yatsenyuk Ternopil_18

Popular Front Arseniy Yatsenyuk Ternopil_17

Popular Front Arseniy Yatsenyuk Ternopil_16

Popular Front Arseniy Yatsenyuk Ternopil_15

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ
ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАРОДНИЙ ФРОНТ»
ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 163
КОВАЛИКА ІВАНА ІГОРОВИЧА

МОЯ МЕТА – РОЗВИНУТА ТЕРНОПІЛЬЩИНА В ЄДИНІЙ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ УКРАЇНІ
Стратегічна мета нашої команди – сильна, незалежна Україна, здатна захистити себе від ворогів, гарантувати безпеку, забезпечити права та свободи своїх громадян, здійснити реформи, необхідні для досягнення європейських соціальних стандартів.
В такій єдиній, європейській Україні, Тернопільщина займе належне їй місце, а наші земляки зможуть жити так, як вони на це заслуговують.
1. БЕЗПЕКА
Найголовнішим нашим завданням є відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном.
Партія вважає за необхідне:
– відновлення та реалізацію стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію.
– оновлення Стратегії національної безпеки України.
– реформування армії та оснащення ЗСУ, інших військових новими, сучасними видами озброєнь, військового обладнання, допоміжними засобами.
2. ПОЛІТИЧНИЙ РОЗВИТОК
Головними пріоритетами реформ у державно-правовій сфері партія вважає наближення України до європейських стандартів урядування, реформування судової та правоохоронної систем, обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.
Партія обстоює необхідність кадрового очищення та оновлення органів влади. Люстрація, яку вимагає суспільство, має відбутися, і ми готові створити для цього необхідну законодавчу базу.
З метою більш ефективної протидії корупції, партія ініціює створення незалежного антикорупційного органу з широкими повноваженнями, запровадження декларування чиновниками, політиками, суддями, працівниками прокуратури та ін. як доходів, так і витрат.
Партія підтримує політику децентралізації влади, насамперед – фінансових відносин, між державною владою та місцевим самоврядуванням.
3. ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Дорожня карта реформування виписана в Угоді про асоціацію з ЄС. Вважаємо, що Україні під силу стати світовим лідером на світовому ринку сільськогосподарської продукції, вийти на світовий рівень в інших галузях.
Ми виступаємо за розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.
4. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ І ГУМАНІТАРНИЙ РОЗВИТОК
Попри всі проблеми, які переживає Україна, ми не маємо права обійти увагою малозабезпечених, знедолених. Належну соціальну допомогу мають отримали всі учасники бойових дій, а особливо – ті, хто постраждав у боях. В умовах обмеження бюджетних витрат не можна допустити скасування чи скорочення субсидій малозабезпеченим громадян на оплату комунальних послуг.
Ми забезпечимо поширення використання державної мови в інформаційному, освітньому, культурному просторах, у побуті і суспільних комунікаціях.
У медичній сфері пріоритетом є забезпечення доступності якісних медичних послуг для громадян усіх регіонів країни.
5. СПЕЦІАЛЬНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ ДЛЯ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ
Тернопільська область є європейськими воротами в Україну. Моє головне завдання – сприяти тому, щоб жителі отримали максимальну користь від цього неформального статусу.
Ключові реформи мають проходити перевірку у нашому регіоні. Це привертатиме до нашого міста погляд інвесторів, які будуть зацікавленні в успішності реформування. Інвестиції сприятимуть створенню нових робочих місць, стимулюватимуть малий та середній бізнес.
Жителі Тернопільщини, європейці за духом та світоглядом, заслуговують на європейський рівень життя та приклад для наслідування для цілої України.

Це час, коли мають об`єднатися всі, хто готовий стати на захист України і взяти на себе відповідальність за долю мільйонів українців.
ВІД ЄДНАННЯ – ДО ПЕРЕМОГИ!
ВІД ПЕРЕМОГИ – ДО МИРУ, БЕЗПЕКИ ТА РОЗВИТКУ!

 

Партійний список:

 
№1ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович
№2ЧОРНОВОЛ Тетяна Миколаївна
№3ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович
№4ПАРУБІЙ Андрій Володимирович
№5ТЕТЕРУК Андрій Анатолійович
№6АВАКОВ Арсен Борисович
№7СЮМАР Вікторія Петрівна
№8КИРИЛЕНКО В’ячеслав Анатолійович
№9ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна
№10БЕРЕЗА Юрій Миколайович
№11ПЕТРЕНКО Павло Дмитрович
№12ПАШИНСЬКИЙ Сергій Володимирович
№13ТИМЧУК Дмитро Борисович
№14МАРТИНЕНКО Микола Володимирович
№15ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна
№16ІВАНЧУК Андрій Володимирович
№17ВАСЮНИК Ігор Васильович
№18ЛУК’ЯНЧУК Руслан Валерійович
№19ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович
№20ДОНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна
№21ГЕРАЩЕНКО Антон Юрійович
№22САВЧУК Юрій Петрович
№23ЛЕВУС Андрій Мар`янович
№24ДЗЕНЗЕРСЬКИЙ Денис Вікторович
№25ШКВАРИЛЮК Володимир Васильович
№26МАТЕЙЧЕНКО Костянтин Володимирович
№27ЛЕДОВСЬКИХ Олена Володимирівна
№28КОЛГАНОВА Олена Валеріївна
№29ФАЄРМАРК Сергій Олександрович
№30СИДОРЧУК Вадим Васильович
№31ЗАСТАВНИЙ Роман Йосипович
№32ДЕЙДЕЙ Євген Сергійович
№33СЕМЕРАК Остап Михайлович
№34КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович
№35БАБЕНКО Валерій Борисович
№36КСЕНЖУК Олександр Степанович
№37ЛОГВИНСЬКИЙ Георгій Володимирович
№38ЄЛЕНСЬКИЙ Віктор Євгенович
№39ПОЛЯКОВ Максим Анатолійович
№40ВЕЛИЧКОВИЧ Микола Романович
№41ГОРБУНОВ Олександр Володимирович
№42ХМІЛЬ Михайло Михайлович
№43УНГУРЯН Павло Якимович
№44ВИСОЦЬКИЙ Сергій Віталійович
№45ВАНАТ Петро Михайлович
№46ВОЙЦЕХОВСЬКА Світлана Михайлівна
№47БРИЧЕНКО Ігор Віталійович
№48КОТВІЦЬКИЙ Ігор Олександрович
№49ПИНЗЕНИК Павло Васильович
№50СОЧКА Олександр Олександрович
№51КАДИКАЛО Микола Олегович
№52МАСОРІНА Олена Сергіївна
№53ПРИСЯЖНЮК Олександр Анатолійович
№54КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталя
№55СОЛЯР Володимир Миронович
№56СТОРОЖУК Дмитро Анатолійович
№57ГОРОДЕЦЬКИЙ Олександр Євгенович
№58ОНИЩЕНКО Ганна Володимирівна
№59КРЕМІНЬ Тарас Дмитрович
№60КРИВЕНКО Вадим Валерійович
№61КАСПРУК Олексій Павлович
№62ПРОКОФ’ЄВ Андрій Олександрович
№63ЄФРЕМОВА Ірина Олексіївна
№64АЛЄКСЕЄВ Ігор Сергійович
№65СЕВОСТЬЯНОВА Наталія Іларіонівна
№66БОЙКО Олена Петрівна
№67КОРЧИК Віталій Андрійович
№68ПОМАЗАНОВ Андрій Віталійович
№69КРИВОШЕЯ Геннадій Григорович
№70СТЕЦЕНКО Дмитро Олександрович
№71ДРАЮК Сергій Євсейович
№72РОМАНОВСЬКИЙ Олександр Володимирович
№73ЛЄДОВСЬКИХ Дарина Михайлівна
№74ДРОЗДИК Олександр Валерійович
№75БАБІЙ Юрій Юрійович
№76ПІДБЕРЕЗНЯК Вадим Іванович
№77ЄДАКОВ Ярослав Юрійович
№78МЕПАРІШВІЛЛІ Хвича Нодарович
№79ДАНІЛІН Владислав Юрійович
№80БЕНДЮЖЕНКО Федір Володимирович
№81ПОБОЧІХ Михайло Олександрович
№82КОНДРАТЮК Сергій Дмитрович
№83ГОЦУЛ Ігор Євгенійович
№84САВКА Іван Іванович
№85НІКІТІН Євген Володиимрович
№86БАБИЧ Ярослав Леонідович
№87СУЛЕЙМАНОВ Ернест Фахрійович
№88ГОРБИК Олександр Миколайович
№89ДАНКО Марина Іванівна
№90ПРОКОПОВ Олександр Вікторович
№91МАТРУНОВСЬКИЙ Юрій Михайлович
№92СКОПЮК Руслан Миколайович
№93ЛИМАР Юрій Володимирович
№94ШАМРАЙ Алла Леонідівна
№95БОЛТЯНСЬКИЙ Олександр Михайлович
№96ЧЕРВЕНКО Євген Миколайович
№97КОЙЛЯК Галина Ігорівна
№98ФІСУНЕНКО Павло Анатолійович
№99ЛИХОДІЄВСЬКА Наталія Володимирівна
№100ШЕВЧЕНКО Наталія Анатоліївна
№101ЦЕРТІЙ Олександр Миколайович
№102ГЕРАСИМЮК Сергій Олександрович
№103ФАТЕНКО Василь Петрович
№104МУДРАК Олег Іванович
№105ГОДОВАНИЙ Руслан Миколайович
№106ПОПАДИНЕЦЬ Руслан Дмитрович
№107ШЕВЧУК Ірена Степанівна
№108СОРОКА Павло Володимирович
№109КОНОПКА Ярослав Ярославович
№110СИДОРЧИК Сергій Миколайович
№111РЕВУЦЬКИЙ Андрій Вікторович
№112КУРКО Ярослав Степанович
№113ЗАХАРКО Володимир Володимирович
№114ГОРЧАК Дмитро Михайлович
№115МУЗИЧЕНКО Лідія Василівна
№116ГЕОРГІЄВСЬКИЙ Юрій Валентинович
№117НЕБЕСНИК Іван Іванович
№118АБРАМОВА Наталя Іванівна
№119СОРОКА Роман Леонідович
№120МІНАЄВ Артур Євгенійович
№121КОСТЮК Ганна Іванівна
№122ЦЕПУХ Лариса Григорівна
№123ПЕШКО Петро Степанович
№124ПОПАДЮК Андрій Миколайович
№125ОЧЕРЕТЯНА Ольга Павлівна
№126ТОРБА Ігор Олександрович
№127ЛИСЕНКО Володимир Анатолійович
№128РОСТОЦЬКА Юлія Михайлівна
№129РІСНИЙ Олег Петрович
№130ЄПІШИНА Марина Бориславівна
№131МАЛИЦЬКА Алла Павлівна
№132ОРОС Олексій Юрійович
№133ГОРОХІВСЬКИЙ Олег Андрійович
№134САВУН Любов Степанівна
№135ЛЯШКО Олександр Васильович
№136РОМАНЮК Василь Петрович
№137ФЕДУРЦЬО Василь Васильович
№138БУЛАТЕЦЬКИЙ Андрій Андрійович
№139ПОРЧУК Марія Дмитрівна
№140ГРОМИШ Віктор Васильович
№141РАВЛЮК Віталій Васильович
№142МАТЮШЕНКО Олексій Володимирович
№143ХАРЧУК Василь Іванович
№144ЯРІШ Анатолій Анатолійович
№145ХОХЛОВ Денис Васильович
№146БАЧИНСЬКИЙ Євген Володимирович
№147ЯКИМІВ Андрій Ігорович
№148СЕНЧЕНКО Леонід Юрійович
№149ОВДІЄНКО Юрій Володимирович
№150ЛЕЩЕНКО Олександр Анатолійович
№151СІРАНТ Олесь Юліанович
№152МИХ Олександр Вікторович
№153БОГОМОЛЕЦЬ Юрій Ігоревич
№154АРТЕМЕНКО Олександр Степанович
№155БОЙКО Євгенія Володимирівна
№156МЕЛЬНИК Юлія Ярославівна
№157ЛЕНІГЕВИЧ Богдан Васильович
№158ЛЕВИЦЬКА Людмила Петрівна
№159ФЕДОРЕНКО Таїсія Анатоліївна
№160МІЛЬГЕВСЬКА Любов Іванівна
№161ОЛЕКСІЄНКО Максим Леонідович
№162БЕСЕДІНА Світлана Василівна
№163ДАВИБІДА Ярослав Іванович
№164ЩЕРБИНА Андрій Миколайович
№165ГОТЕНКО Олександр Володимирович
№166ПІЦЕНКО Тетяна Дмитрівна
№167КОЗАР Марія Степанівна
№168АЛЬОХІН Віктор Вікторович
№169ЗАХАРЮК Віталій Іванович
№170ГУМЕНЮК Катерина Петрівна
№171КОВАЛЕНКО Олександр Михайлович
№172ПАХНІН Микола Леонідович
№173БОДНАР Роман Васильович
№174МОЛОДЧИН Володимир Петрович
№175ГОНТАР Наталія Броніславівна
№176ГОСПОДАРИК Микола Михайлович
№177БОРЕЙКО Олена Миколаївна
№178ЯКИМЕНКО Світлана Олександрівна
№179СКЛЯРЕВСЬКИЙ Ілля Васильович
№180КРИЧФАЛУШІЙ Володимир Васильович
№181ЛІНСЬКА Наталія Миколаївна
№182СІВУЛИЦЬКИЙ Ігор Миколайович
№183ДАВИДОВА Ельвіра Олександрівна
№184КОВАЛЕНКО Денис Михайлович
№185ОКІПНИЙ Вадим Ігорович
№186СНІГУР Ірина Юріївна
№187ДОБРОВОЛЬСЬКА Оксана Володимирівна
№188ІВАНЧЕНКО Оксана Павлівна
№189БОГУСЛАВСЬКА Зоряна Валентинівна
№190КОЛОСОВСЬКИЙ Микита Сергійович
№191ГРОМОВА Тетяна Юріївна
№192МОНЗЕЛЕВСЬКИЙ Володимир Євгенійович
№193МАРЧЕНКО Ольга Василівна
№194ГРЕБА Роман Володимирович
№195БУРЯЧКОВСЬКИЙ Руслан Анатолійович
№196ГЕРІНБУРГ Ольга Вікторівна
№197КОВШЕВНА Наталія Миколаївна
№198КЛИМЕНКО Інна Анатоліївна
№199ПАЄНКО Олена Василівна
№200ЛАЗЕЧКО Руслан Олегович
№201МИХАЙЛОВ Михайло Юрійович
№202МИХАЙЛИШИН Олена Вікторівна
№203ТОКОВА Юлія В’ячеславівна
№204РІДНА Ольга Юріївна
№205БОБКОВ Андрій Сергійович
№206ІВАШИНА Інна Володимирівна
№207ЛОШАТЕЦЬКИЙ Петро Петрович
№208БРУЙ Юлія Віталіївна
№209КИРИЛЮК Марина Василівна
№210СІМАКІНА Інна Володимирівна
№211ДЕНИСОВ Олександр Анатолійович
№212ПЕТРОВА Валентина Миколаївна
№213ТРЕМАСОВА Юлія Станіславівна
№214ЗАЯЧУК Мирослав Дмитрович
№215БОЙКО Катерина Валеріївна
№216ЧМІЛЬ Володимир Дмитрович
№217ІВАНОВА Людмила Вікторівна
№218ГАЛИЦЬКИЙ Геннадій Васильович
№219КОРОЛЬОВА Юлія Михайлівна
№220ХРАБАТИН Андрій Васильович
№221АНТОНЕНКО Сергій Іванович
№222СТРЕЛЬЧЕНКО Ірина Петрівна
№223БОДНАР Інна Олексіївна
№224БАЙБУЗА Наталія Володимирівна
№225ХРИСТЕНКО Олексій Анатолійович

Мажоритарний список:

Вінницька область
№15ВОВК Вадим Васильович
Волинська область
№19ГУЗЬ Ігор Володимирович
№22ЛАПІН Ігор Олександрович
Дніпропетровська область
№24ШИКУЛЕНКО Олександр Віталійович
№25КОТОВ Владислав Володимирович
№26ЛІНЧЕВСЬКИЙ Ігор В’ячеславович
№27МОРЕНЕЦЬ Вадим Олександрович
№28ХАРЧЕНКО Володимир Вікторович
№29КЛИМЕНКО Анатолій Володимирович
№30ДЕГТЯРЬОВ Юрій Володимирович
№31ОЛІЙНИК Сергій Миколайович
№32СОВА Світлана Миколаївна
№33СОКОЛОВСЬКИЙ Володимир Петрович
№34ВОЛОСЯНКО Микола Іванович
№35БИЧКОВ Дмитро Олександрович
№36САВЧЕНКО Петро Терентійович
№37ЛАВРИНЕНКО Сергій Геннадійович
№38ЧОРНОДОБРАВСЬКИЙ Олег Іванович
№39ВЄРЧЕНКО Олександр Олександрович
№40ЯЩЕНКО Дмитро Анатолійович
Донецька область
№50БАЛИК Денис Олександрович
№57КРАВЧЕНКО Микола Сергійович
№58ТРОЯН Вадим Анатолійович
№59ГОЛОВКО Степан Сергійович
№60КОРОВІН Сергій Геннадійович
Житомирська область
№64ОЗЕРЧУК Андрій Миколайович
№66ДЗЮБЛИК Павло Володимирович
Закарпатська область
№68ДОВГОШ Олександр Михайлович
№69ХАЙНАС Олександр Васильович
№71САБАДОШ Василь Михайлович
№72ДЕМ`ЯНЧУК Василь Юрійович
№73ПЕТРУШКА Іштван Шімонович
Запорізька область
№75МИЛИЦЯ Микола Миколайович
№76ВАНАТ Максим Петрович
№78БЕРЕЖЕЦЬКИЙ Олександр Васильович
№79КОНДРАТЄВИЧ Олег Петрович
№80ПШЕНИЧНИЙ Олександр Вікторович
 Івано-Франківська область
№83НОНЯК Михайло Васильович
№84ВІРАСТЮК Роман Ярославович
№85ТІРОН Андрій Валерійович
№86ДИРІВ Анатолій Борисович
№87ПАРАНЮК Ярослав Дмитрович
№88ТИМОШЕНКО Юрій Володимирович
№89ШКРІБЛЯК Лідія Василівна
Київська область
№91ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Богдан Станіславович
№92В’ЮНИК Олександр Григорович
№94РОМАНЮК Віктор Миколайович
№95ГАВРИЛЮК Михайло Віталійович
№96ФІЛІППОВ Максим Олександрович
№97СЕМЕНЯКА Микола Миколайович
№98БОРИСЕНКО Володимир Костянтинович
Кіровоградська область
№99ШЕВЧЕНКО Олена Валеріївна
№101СОЛОВЧУК Евген Вікторович
№102ЛІБЕГА Сергій Миколайович
№103ПІКУЛІН Віталій Володимирович
Луганська область
№113СНЄГИРЬОВ Дмитро Васильович
Львівська область
№115ВАСЮНИК Іван Васильович
№117БРЕЗІЦЬКИЙ Роман Романович
№118ШВЕЦЬ Ольга Євгенівна
№119БОНДАР Михайло Леонтійович
№120ГАРАСИМ Ярослав Іванович
№121МАТКОВСЬКИЙ Іван Йосипович
№122ПАЗИНЯК Василь Степанович
№123КОТЕЛЯК Лідія Леонідівна
№124ЛУБКІВСЬКИЙ Данило Романович
№125ЗЕМБІЦЬКИЙ Тарас Осипович
№126ЯРОЩУК Олександр Анатолійович
Миколаївська область
№127МУРЛЯН Гелена Володимирівна
№128ГЕРАСИМЧУК Олена Андріївна
№130ОНИЩУК Володимир Іванович
№131ІВАНЧЕНКО Василь Миколайович
№132КАМІНСЬКИЙ Віталій Віталійович
Одеська область
№133ОСТАПЕНКО Олександр Анатолійович
№134СОКОЛОВ Михайло Юрійович
№135ПРОКОПЧУК Єгор Олександрович
№136СОМОВ Олександр Олегович
№137БАРСЬКИЙ Олександр Леонідович
№138ВОЙТОВИЧ Олександр Віталійович
№139ГОРІН Олександр Василльович
№140ШУМСЬКИЙ Сергій Станіславович
№141МОРОЗОВ Олександр Володимирович
№142МУШИНСЬКИЙ Юрій Володимирович
№143БАРІНОВ Дмитро Анатолійович
Полтавська область
№144КРИВОШЕЄВ Юрій Борисович
№145БАЛАБАН Микола Петрович
№146КРАВЧЕНКО Дмитро Васильович
№147КОВАЛЕНКО Юрій Миколайович
№148НОВІКОВ Віктор Володимирович
№149РЕКА Андрій Олександрович
Рівненська область
№152ЯКИМЕЦЬ Дмитро Анатолійович
№153ВОЗНЮК Юрій Володимирович
№154ФАЙФУРА Богдан Михайлович
№155ЛЯХОВИЧ Микола Петрович
№156ШАРМАНСЬКИЙ Юрій Ярославович
Сумська область
№157МЕДУНИЦЯ Олег Вячеславович
№161ШУЛЬГА Володимир Петрович
№162КУПРЕЙЧИК Ірина Валеріївна
Тернопільська область
№166АПОСТОЛ Михайло Володимирович
№167СТОЙКО Іван Михайлович
 Харківська область
№168ВАРЧЕНКО Іван Григорович
№169КІРШ Олександр Вікторович
№170ПРОТОПОПОВ Роман Ярославович
№171ЧУЙКО Інна Вікторівна
№172СВІТЛИЧНИЙ Олександр Вікторович
№173ЧОРНИЙ Дмитро Валентинович
№174КУЛІЧЕНКО Анатолій Миколайович
№175КУЗАН Сергій Васильович
№176БЄЛЄВЦОВ Валерій Сергійович
№178ШАХМАТЕНКО Роман Сергійович
№179ШАХМАТЕНКО Сергій Іванович
№180ДЕРГОУСОВ Сергій Миколайович
№181ШМИГОЛЬ Олександр Миколайович
Херсонська область
№182ПАСТУХ Ігор Олександрович
№184ЛЕПЕНЬ Ірена Вікторівна
Хмельницька область
№187АФІЙЧУК Руслан Васильович
№188БЕСПАЛОВ Дмитро Анатолійович
№190ВАВРИНЧУК Сергій Михайлович
№191ХИТРУК Ігор Вікторович
№192МУСІЙ Мирослав Ярославович
№193ХУДНЯК Віктор Анатолійович
Черкаська область
№194ГАБРОВ Андрій Володимирович
№195ТУРЧЕНЯК Олександр Васильович
№196НОСАЧОВ Сергій Анатолійович
№198ТКАЛИЧ Валентин Васильович
№199ДОМАНСЬКИЙ Ігор Ростиславович
Чернівецька область
№201ДОМАНСЬКИЙ Ігор Ростиславович
№202ФИЩУК Олександр Георгійович
№203ЯСТРЕМСЬКИЙ Віорел Михайлович
№204БУРБАК Максим Юрійович
Чернігівська область
№205ПИЦКІВ Роман Ігорович
№207СЕРГІЄНКО Сергій Федорович
№209КОДОЛА Олександр Михайлович

2 comments

  1. Вибір

    найвигідніша позиція якраз у Романків. єдиний, хто ще не засвітився у розкраданнях, земельних аферах і т.п. остальні як не мент бувший, то популіст, крадій, або взагалі підставна людина. що за право вирору у нас… навіть суперників достойних не представляють…

  2. читач

    Ого! Скільки народу привалило на зустріч. Якщо ця маса людей проголосує за той Народний Фронт, то вони точно займуть перше місце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.