Заява Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України” до підписантів Коаліційної угоди

Поділитися

Комітет виборців України ознайомився з текстом пропонованої Коаліційної угоди та виявив, що у ній немає жодної пропозиції щодо реформування виборчого законодавства, якого українське суспільство вимагало ще до виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. Крім того, практично увесь третій розділ коаліційної угоди присвячений децентралізації влади, передачі розширених повноважень органам місцевого самоврядування. Першим кроком до такої реформи повинно бути насамперед належне проведення виборів до органів місцевого самоврядування.
З огляду на вищевказане, Комітет виборців України вимагає від підписантів Коаліційної угоди внести до її тексту наступні пункти:
1) невідкладно внести зміни до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», які б ліквідували ті проблеми, які були на позачергових місцевих виборах 25 травня 2014 року, передбачали проведення виборів міських голів у два тури.
2) до кінця 2015 р. – прийняти Виборчий кодекс, необхідність чого уже доволі давно «назріла», який би уніфікував усі виборчі процедури для різних виборів та запровадив пропорційну виборчу систему з відкритими списками для виборів народних депутатів України.

Житловий комплекс європейського рівня “Квіти Львова” розпочав будувати Креатор-Буд

Сьогодні “відьомська ніч” – Хелловін