111

ФК Тернопіль перемагав 2:0, а букмекери все одно вірили в нічию.

Тернопільське дербі між ФК Нива та ФК Тернопіль мало стати фішкою останнього туру перед зимовим антрактом.
Судячи по ходу подій на полі матч вдався на славу: боротьба, голи, інтрига і розв’язка в самій кінцівці матчі. Кращого видовища, здавалося б, для вболівальника і не придумати. Але чи все так чесно і справедливо було в цьому матчі?

Кілька слів хотілося б сказати про те, що залишилося за кадром. Після першого тайму за рахунку 2: 0 на користь Тернополя, букмекерські контори досить таки високий коефіцієнт давали на перемогу Тернополя – 1,75. А ось нічия котирувалася набагато нижче -1,6, що при такому рахунку було, як мінімум нелогічно. Любителі ставок відразу помітили цю закономірність, яка майже безпосередньо вказувала, що результат в цій зустрічі визначений наперед.

На багатьох сайтах, які вели пряму трансляцію поєдинку, в коментарях почалося обговорення того, що відбувається. Відштовхуючись від онлайн котирувань букмекерів, користувачі стали відверто говорити про “договірняк” в тернопільському дербі. Більш того, за 40 хвилин до кінця зустрічі вже називався результат – 2: 2.

На 62-й і 87-й хвилинах господарі рахунок зрівняли підтвердивши впевненість букмекерів у неминучому нічийному результаті.

Висновки робіть самі. йдеться у соціальній групі ФК «Нива» Тернопіль| ЖОВТО-ЗЕЛЕНІ

Окремі вболівальники не вірять у “злив” гри. Наприклад, Діміч Безух пише: “”100% злив. А Яневич собі руку по приколу зламав. Чувака з фкт швидка забрала для драматизму. Червона Рижука, який навіть після гри ще засмучений ходив, то взагалі по плану”,- іронізує вболівальник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.