111

Дніпропетровський вірменин отримає 9,5 мільйонів гривень на на ремонт дороги на півдні Тернопільщини.

Як відомо, служби автомобільних доріг 28-29 жовтня за результатами тендерів уклали низку угод  з ПВКП «Укрєвробуд 2013» на ремонт доріг у Тернопільській та Рівненській областях на суму 13,86 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». З них 9,50 млн грн. буде коштувати капітальний ремонт вул. Заболотівка в с.Кривче Борщівського району (під’їзд до печери «Кришталева») на Тернопільщині.

Планується розбирання покриття до основи, ґрунтові роботи, влаштування дощоприймальних колодязів, укладання шарів щебеню і асфальтобетону тощо. Роботи мають закінчити до кінця 2015 року.

«Укрєвробуд 2013» зареєстрована у березні минулого року в м.Орджонікідзе Дніпропетровської області на Артуріка Фтояна. Досі підрядів на держзакупівлях не отримувала.

У 2008-2011 рр. тендери на ремонт доріг вигравало ПВКП «Будівельна компанія «Арва».

Майже всі підряди компанія «Арва» отримала в Дніпропетровській області. Однак у 2011 році їй дісталося замовлення на ремонт вулиць в Івано-Франківську на 4,92 млн грн. Роботи проводилися в кінці року і після зими на відремонтованих ділянках з’явились вибоїни і фірмі довелося усунути недоліки за власний рахунок.

БК «Арва» у 2006 році заснував Артурік Фтоян, з 2007 її переформили на Мехака Мусеяна, а Фтоян залишався при ньому директором. З травня 2012 року власником компанії став черкащанин Володимир Гармидер.

У жовтні 2007 року прокуратура безуспішно оскаржувала реєстрацію компанії «Арва». Проти Фтояна порушувалась кримінальна справа за використання підробленого паспорта. Але той подав апеляцію і довів, що паспорт не був підробленим, повідомляють “Наші гроші”

До речі, у 2011 році виділені 1 мільйон 300 тисяч гривень на капітальний ремонт вулиці Заболотівка в селі Кривче Борщівського району ( під’їзд до печери «Кришталева») повністю використані не були. 1 мільйон гривень був  повернутий до обласної казни. Олексій Кайда, який тоді виринув на посаді, як кіт з мішка, розповідав, що це винна сільська рада, яка не заплатити розробнику проектно-кошторисної документації понад 100 тисяч гривень за супровід робіт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.