Губернатор Тернопільщини Сиротюк і свободівці з райдержадміністрацій йдуть у відставку

Поділитися

Голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк, мав би і його заступник-свободівець Леонід Бицюра, всі свободівці-голови райдержадміністрацій на Тернопільщині йдуть у відставку у зв’язку із заявою політвиконкому партії “Свобода”. Нарешті на Тернопільщині до влади зможуть прийти професіонали, а не дурні з партійними квитками. Принаймні, зараз саме не партійний квотний метод, а професіоналізм ставиться у пріоритети влади.

“ВО “Свобода” заявляє про складення повноважень націоналістами-членами Кабінету Міністрів України, головами обласних і районних державних адміністрацій у зв’язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції.

Після перемоги Революції гідности ми як учасники коаліції проти режиму Януковича взяли на себе спільну відповідальність за долю країни, увійшовши до складу уряду та до виконавчих органів влади. Вважаємо, що це був рішучий державницький крок, оскільки Україна опинилася на межі існування. Ми виконали своє завдання та в умовах війни втримали під контролем ситуацію в країні.

Вважаємо, що після завершення позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціяльно-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції. Застерігаємо їх від зради ідей Революції гідности задля задоволення власних, а не державних, інтересів. Вимагаємо практичної реалізації “Програми захисту українців”, яка стала основою вимог Революції гідности.

Слава Україні! Героям Слава!

Політвиконком ВО “Свобода”

0

Засуджені із Збаразької колонії матимуть житло і роботу після звільнення?

Олег Сиротюк оголосить про завершення “цирку” на Тернопільщині