111
Сьогодні після Майдану і війни з Росією, після ганебних парламентських виборів, коли на більшості округів не було з кого обирати, починають задавати тон “вовчі зграї” так званих громадських організацій.Ми не маємо наувазі досвічені і спеціалізовані організації, які беруться за те, в чому добре розуміються їхні члени організації. Ми говоримо про  недосвідчені в громадсько-політичному житті, які мають неосвічених членів і скоріше нагадують “вовчі зграї” з 90- років. Як вони будуть розвиватися – покаже час. Одні вже “лягли” під “бюджетних пиявок”, як наприклад обласну організацію з ремонту доріг, інші почали “дорожити” співпрацею з “компетентними органами”. Ще одні продемонстрували, що їхній спонсор – кримінал, а мета – захоплення влади у місцевих радах. Звичайно, через зайнятість членства, побут, розчарованість, брак часу і  т.п. частина організацій так само “потухне”, як і з’явилися. Ну а поки весь цей дурдом триває в активній фазі (загострення очікуйте в березні, коли будуть призначені місцеві вибори), ми хотіли б вас познайомити з цікавим спостереженням. Так от, попереду вовчої зграї йде троє найслабших і хворих тварин. Якщо засада – то вб’ють тих, хто попереду йде. Ще ці слабкі вовки повинні сніг протоптати і зберегти сили для наступних.
За ними п’ятірка досвідчених вовків мобільний загін авангарду. Посередині – 11 вовчиць. За ними теж п’ятірка досвідчених вовків ар’єргард. А позаду всіх йде трохи на віддалі сам ватажок. Йому необхідно бачити всю зграю цілком і контролювати, регулювати, координувати і давати команди.
Цікаве спостереження, чи не так?
А як облаштовані наші “людські зграї”?

1 comment

  1. Саша

    Так, людям на майбутніх виборах потрібно буде думати кого вибирати в місцеві органи влади-депутати і кого вибирати мером м.Тернополя, щоб знов не вибрати злодія і мошеніка. І так Тернопіль за 23 роки незалежності України немав ніодного мера-спеціаліста і патріота а завжди вибирали якесь г….. . То інженер-електрик, то птічник, то чоботар-пияк, а тепер ще злодій-податківець, всі повирішували свої шкурні питання а вот про жителів Тернополя згадують тільки перед виборами і в цьому г….. винуваті ми самі жителі міста, тому що весь цей непотріб ми самі і вибрали. Люди добрі думайте кого вибираєте, кого виберемо того і будемо мати керівником, так і будемо жити. Зарас все залежить тільки від нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.