111

28 листопада в міській раді провели перше установче засідання Дорадчого комітету та Робочої групи по розробці Стратегічного плану розвитку м. Збаража. Всі учасники засідання схвалили ідею створення Стратегічного плану і з великим бажанням пропонували свої ідеї. До обговорення були залученні архітектори, підприємці, депутати, громадські активісти, представники громадських організацій. Я в чергове переконався, що з такими людьми, я у нас, Збараж дуже скоро стане центром не тільки Тернопільщини а й західного регіону. В форматі розробки Стратегічного плану ми проведемо опитування і громада сама вибере основні напрями розвитку Збаража і ми спільно будемо втілювати це в життя!
Прошу всіх збаражан надсилати мені на фейсбук чи вконтакті свої ідеї щодо того, яким вони бачать Збараж, що би вони хотіли змінити і саме головне, як це зробити!

Рома Полікровський, міський голова Збаража

5 comments

 1. Слава

  Знову замість роботи флеш-моб. Готуєтесь до виборів ? Скажіть хруням скільки це коштує і який відкат.
  Місту потрібен генеральний план розвитку, межі міста, а стратегія – це річний бюджет на 2015 рік.
  Краще б малювали далі…

  1. Збаражанин

   Правильно говорять “малювати”-це не мішки носити Нехай краще розкажуть, коли пан мер та “штундівська коаліція” останній раз були в штабі національного спротиву або у воєнкоматі та що вони зробили для наших хлопців,які проходять реальну,а не альтернативну,службу в зоні АТО.

 2. Небайдужий

  “Я в чергове переконався, що з такими людьми, я у нас, Збараж дуже скоро стане центром не тільки Тернопільщини а й західного регіону” … Цікаво, чи не стане маленький Збараж центром нетрадиційної релігії. Одні вже моляться в міській раді, другі в кінотеатрі Куди не глянеш всюди “штунди”. А головне що всі посади в місті хочуть посісти після того як “свого” на мери вибрали.

 3. Збаражанин

  А можна список людей, які “були залученні архітектори, підприємці, депутати, громадські активісти, представники громадських організацій”.Особливо цікавлять депутати та підприємці!

 4. Іван

  Бути розумним легко, коли попереднє керівництво заклало гроші в бюджет, подивимось далі. А скажіть пане мер скільки відкату взяли на вул. Прашка? Я чув що 400 тисяч. Правда? Тепер будемо зливати гроші на якісь стратегії, може краще дійсно встановити межі міста, вирішити питання зі сміттєзвалищем, щоб “улюблені” вами збаражани де душилися димом зі Старого Збаража де горить.
  І цікаво чи ви як мерія хоч раз звернулись в прокуратуру чи в екологічну службу щодо задимленості нашого міста, але здоровя мешканців для вас не важливе краще плоти розмальовувати.
  Дуже до вас питань багато у людей які мислять і аналізують, це ви тьоткам і дядькам можете по вухах їздити, а всім решта не вийде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.