111

Не дарма кажуть, що у вас ніколи не буде другого шансу справити перше враження. Де і коли відбудеться перша зустріч після знайомства на порталі в мережі, залежить тільки від вас. Головне – не варто погоджуватися на першу зустріч, перше побачення в злачному місці. Буде добре, якщо ви спочатку переконаєтесь на сайті в тому, що небайдужа вам людина має високі моральні якості і гідні принципи, і якщо на зустрічі ви зрозумієте, що саме з тією людиною спілкувалися в мережі.
Багато хто задається питанням, про що можна говорити з чоловіком при першій зустрічі? Обмежень для розмов немає практично ніяких. Головне, на першому побаченні не торкатися розмов про колишніх коханих. Не квапте події, нехай про ваші думки розповідають ваші очі. Ви нікому нічого не винні. Однак може статися так, що чоловік вам категорично не подобається. В такому випадку ваша задача полягає в тому, щоб провести відступ, і при цьому не зачепити його самолюбства і зберегти власне обличчя. Зазвичай знайомства онлайн складаються з перспективою на майбутні зустрічі. Швидше за все ви не обмежите себе побаченням тільки з одним чоловіком, у вас з’явиться бажання і буде можливість поспілкуватися з кількома обранцями.
Отже, чоловік вам сподобався, і у вас є бажання продовжити знайомство. Про що ж варто говорити, щоб він сам не відмовився від другого побачення? Перша тема для обговорення – це розмови саме про нього. Поцікавтесь його життям. Які у нього інтереси, з ким він любить спілкуватися, що любить їсти, де любить відпочивати.
Друга тема для розмов на першому побаченні – це розмови про себе. Головне, не треба говорити безпосередньо про себе. Нехай розмови про нього і про себе плавно перетинаються. Після того, як він розповість, де відпочивав минулого літа, розкажіть, де відпочивали ви.
Однак, найкраща тема для розмов на першому побаченні – це розмови не про нього і не про тебе – це спогади про дитинство. Саме вони допоможуть налаштувати ваше спілкування в такому ключі, з таким душевний настроєм, що ви не захочете переривати розмову, і взагалі розлучатися з цією людиною.
Якщо ви хочете, щоб знайомство тривало, остерігайтеся при спілкуванні трьох можливих помилок:
• небажання слухати співрозмовника
• звичка ставити одразу забагато питань
• звичка перебивати.
Поводьтеся природно, не намагайтеся зробити вигляд, що ви краще, ніж є насправді.
Якщо Ви готові до першого побачення то швидше набирайте в пошуковику «знайомства Львів», або Київ, або Одеса, або те місто, що вам підходить і знайдіть свою половинку разом з нами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.