111

Дуже просто й дохідливо пояснив президентові, що робити, сотник Майдану, доброволець АТО, а нині нардеп Володимир Парасюк:

— Або дійте, або забирайтесь і продавайте далі свої шоколадки…

Звернення Парасюка до президента вже набрало величезну кількість лайків у соцмережах.

Пане Президенте, вибачте за слово, але яке нафіг перемир’я? Які 72 години? Ваші експерименти з перемир’ям цього тижня обійшлись нам в 22 людських життя. А це чиїсь чоловіки, батьки та діти. Чого Ви чекаєте? Вже навіть бандити Губарєв і Гіркін заявили, що їм мир з Україною не потрібен, а Ви далі чекаєте.

Цікаво, якби Ваш син зараз сидів в окопі на сході, чи Ви б оголошували перемир’я? Думаю, навряд. Навпаки, всі сили були б кинуті на те, щоб перемогти ворога. А що, життя звичайних українських громадян менш цінне? Поки Ви вигадуєте фантастичні плани у владних кабінетах і ведете якісь переговори, тут гинуть люди. Але які можуть бути переговори з бандитами? Ви усвідомлюєте, що принижуєте Україну цими переговорами? Адже Ви ставите велику незалежну державу, визнану усім світом, на один рівень із шайкою терористів. Тут нема з ким домовлятись.

Можливо, з Києва Вам не видно, але ми тут добре бачимо, хто бореться за приєднання до “рускай підірації” та всілякі днри-лнри. Путін нагнав своїх бандюків, дав їм купу зброї, і вони роблять все, що заманеться. Таким особам як Губарєв, Стрєлков, Пушилін і решті нечисті наплювати на ваш мир. Їм потрібна війна і розруха, бо в такому становищі можна вбивати, гвалтувати, красти — і за це нічого не буде.

Також тут активізувалась “місцева” еліта: бомжі, алкаші, наркомани та інший непотріб, які не те, що не знають, що таке “федералізація”, вони, мабуть, букву “Ф” писати не вміють. Ще маємо бабульок, яким вже Сталін рукою махає з того світу і вони дуже хочуть в підірацію, адже “мечтают умереть в расии”. Назвіть хоч одного адекватного терориста, з яким можна вести переговори на Сході. Не назвете, бо їх тут просто не існує.

Зараз не час для зволікань і безглуздих розмов, потрібно діяти і робити це якнайшвидше. Якщо не знаєте, що робити, порадьтесь із військовими. Але не з тими зажирілими кабінетними генералами, які за гроші пропускають через кордон терористів, які продають сухпайки і будують дачі за вкрадені в армії гроші. Ви порадьтесь із бойовими офіцерами, які зараз на сході воюють без бронежилетів і в розтоптаних берцях. Вони точно знають, як виграти цю війну.1 comment

  1. PeterS

    Якщо є такі депутати – в України є майбутнє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.