111

Сформований 3 грудня новий український уряд викликав змішані почуття і певну тривогу.
Три іноземці,що напередодні отримали укр. громадянство на фінанси,економіку і охорону здоров’я-це,очевидно наполягання Заходу щоб контролювати найбільш корупційні схеми крадіжок грошей з бюджету і не розкрадання західних кредитів.
Три міністри від Народного Фронту:юстиції,міліції і 30-річна міністр КМ від Укрнафти Коломойського за вісім місяців могли б хоч щось показати реформаторського.
Міністр інфраструктури від групи Контініум І. Єремєєва,мабуть щоб примножувати бізнес боса.
Його начальник віце-прем’єр від Ляшка В. Вощевський,який працював у Азарова і проти якого була відкрита кримінальна справа за спробу крадіжки держвласності-це якесь дике непорозуміння.
Міністри екології І. Шевченко і енергетики В. Демчишин не фахівці даних галузей.
Хто буде робити реформи?
Таке враження,що це якись тимчасовий клаптиковий Кабінет.

Тарас Стецьків

1 comment

  1. Сергей

    Неужели за 9 месяцев “новой” иудейской власти в Украине, ещё не ясно, что эта шайка не намерена реформировать криминально-олигархическую систему… Она им очень по душе! Народу следует признать горькую правду, нас снова жестоко обманули; народ прогнал банду подонков, которых поддерживала РФ, чтобы на ее место стала шайка подонков, которых поддерживает США… Надеюсь, народ вскоре прозреет и примет меры, иначе – геноцид будет продолжаться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.