111

Колишній прес-секретар голови Тернопільської ОДА Костянтин Красовський, проти призначення якого виступили свого часу місцеві ЗМІ у квітні цього року, зайнявся іншою роботою – люстрацією. Як він цим буде займатися – невідомо. Проте цим фактом сам п.Красовський похвалився у соцмережі. Працюючи прес-секретарем нині вже звільненого Олега Сиротюка, Костянтин просто відсиджував на прес-конференціях, а всю роботу виконували за зарплату в конвертах юні випускниці педуніверситету.

1509857_796030400443459_123010928916040963_nУ виборі кандидатів керуватимусь статутом і голосом народу!!! Проте маю види на окремих осіб, які своїми схемами дерибанили бюджетні гроші та посадових осіб, що за відкати приховували злочини… “- прокоментував новоспечений люстратор, який ще донедавна був бюрократом, який зайнеяв посаду після Майдану.

У реєстрі громадських об’єднань  ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ “ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛЮСТРАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬЩИНА” 10 листопада внесено останні зміни. Місцезнаходження організації у Тернополі – Коперника,18, де також офіс партії “Свобода”.

Чи займеться ця громадська організація зловживаннями однопартійців при владі – покаже час.

Як свободівці “хімічать” у Тернопільській облдержадміністрації

***

Журналісти Тернополя обурені діями як нової, так і старої влади

1 comment

  1. читач

    Най пролюструє Сиротюка, Бицюру, Надала і всю ту корупційну бригаду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.