111

“Предлагаем видеозапись обращения монаха Свято-Успенской Почаевской Лавры отца Венедикта к русским патриотам”- з 26 березня цього року пропонують у мережі Ютуб запроданці ознайомитись зі зверненням духовної особи захопити Західну Україну.

Чи не пора сучасній владі показати свою сутність? Свободівська влада за 4 роки керівництва Тернопільською облрадою, майже рік керівництва губернатора Олега Сиротюка так і не спромоглися нічого змінити. Скільки на Тернопільщині буде діяти 5 колона?

1 comment

  1. Саша

    Я взагалі дивуюсь що в Тернопільській області жителі терплять цей російський росадник агресора. Напевне Венедикт в школі був двоюшником і погано знає історію Київської Русі, України івзагалі не знає історії Росії. Він такийже примітивний дибіл як і Путін, видає бажане за дійсне. Перш за все потрібно знати що Почаївська лавра була заснована в 1240 році, на той час не було не тільки Росії як держави а не було ще навіть Московського князівства. А їхня срана Російська держава була створена як держава за рахунок знищення і захоплення інших князівств в 1721 році, зарас вони ведуть туж політику що і 300років тому, грабують, насілують, захватують як Крим, Донбас, Абхазію, Осетію, Придністровє. Росія це азіатска країна-країна агресор і живе за рахунок розбоїв, грабежів і поневолення інших народів, пють москалі кров з українців, гинуть на полі боя за свою віру, за свій народ, за свободу найкращі сини нашої Батьківщини, а їхні нікчемні попи прославляють цю москалячу нечисть в тому числі і в Почаївському монастирі. Такаж сама нікчемна і їх православна московська віра. Вони – москалі розкололи православну віру в 1448 році коли відкололись від Киівської Митрополії і 140 років аж до 1589 року не були ніким не признані. Тепер жирують на нашій багатостраждальні Українські землі і ще мають наглість відкривати свій ванючий московський рот прославляючи агресора-москаля. Інтересно коли в Тернопільській області зберуться патріоти і викинутьцю московську нечисть з нашого православного монастиря і вообще з України. Скільки ще це московське бидло можна терпіти?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.