111

Юлія Тимошенко задумала провести в партії «велику стірку». Дві виборчі кампанії в цьому році показували тільки спад рейтингу. І щоб за декілька років вона знову могла боротись хоть за прем’єрське крісло, їй потрібні зміни менеджерів. Тому Тимошенко вирішила змінити голів всіх організацій в областях. Дехто вже пішов із Турчиновим і Яценюком, а дехто вперто тримається. Юлія Володимирівна хоче поставити довірених собі голів в областях які зможуть забезпечувати фінансами партію деякий час. До кардинальних кадрових перестановок штовхнула серйозна заява Андрія Кожемякіна, який відповідає за безпеку. Він поклав на стіл Тимошенко докази того, що в всіх областях керівники після революції продавали посади. Але за грошима на партію їхали до Києва.
В Тернопіль Тимошенко хоче відправити керувати свого давнього знайомого Віктора Аніна, який народився в Кременці. Він вже пару років покривав витрати Деревляного.
Деревляному сказали запропонувати, де він себе буде бачити. Але його апетити всіх розсмішили. Він сказав Тимошенко, що готовий хоть на 3-4 місяці стати головою обласної адміністрації, або заступником міністра транспорту або екології. Але з такої дебільної самооцінки всі тільки посміялись.

Віталій Драган 

3 comments

  1. Іван

    Ха-ха-ха. Головою ОДА чи заступником міністра захотів бути. Та я не впевнений, що він зміг би телефон переключати замість секретарки. Що вже говорити про роботу, де потрібно думати.

  2. Іван

    Через Деревляного по Збаразькому округу проойшло те непорозуміння головко, якби Батьківщина падтримала Аніна, то мали б нормального депутата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.