111

Про те, що Президент Росії Володимир путін – ху*ло знає весь світ. Разом з тим, заява нардепа з Тернопільщини Олега Барни викликала двоякий резонанс у суспільстві.

Одні українці вітають вислів чортківського народного обранця, а інші категорично засуджують. Наприклад, тернополянин Іван Омелян схвалив виступ Барни:

omelan
Протилежну точку зору на вибрик нардепа висловив шоумен з Тернопільщини Сергій Притула. Більше того, наш земляк попросив усіх, хто є його друзями у Фейсбуці і підтримує лайливий виступ барни – самостійно видалитись з френдів. Чому? ” – Народний депутат України з трибуни Верховної Ради просить колег прийняти на законодавчому рівні той факт, що Путін – х…йло! Я навіть не хочу вдаватись у подробиці законодавчих колізій, які унеможливлюють сам факт закріплення подібної конфігурації тексту… Я просто хочу запитати у очільників фракції БПП: “Чуваки, Ви що, трохи йоб…лись?”!!!!! Я – простий громадянин, можу собі дозволити будь-що, і то, я фільтрую свої тексти (вибачте у цьому пості трішки не стримався у Ваш бік). Але коли народний обранець трохи плутає трибуну Парламенту із кухнею на якій може собі дозволити “сьорбнути” пів-літра оковитої і “гнати бєса”, то це вже занадто,- оприлюднив на своїй сторінці шоумен.

– Це образа парламентарем однієї країни президента іншої (це мене менше пече, це – справа МЗС), а, парламентська трибуна, як би там не було, не місце для х…їв, п…зд та інших генітальних зворотів. Ви, пане депутат, що, трошки їб…улись у своїх патріотичних поривах??!!!! Чи Ви не в курсі, що Ваші промови доступні всім верствам населення доступним до ютюба?! Ну, прийме ВРУ законопроект про те, що Путін – х…ло!!! І що, від того легше країні стане?! Нахрін цей цирк, містер Барна?! Ніби ж тернопільський, а повадки як у…

– Думаю, що виборці пана Барни сподівались, що його парламентська діяльність зведеться до якихось цікавих законопроектів, а не до спроб запам’ятатись у інетмережі завдяки епатажним висловам.

Інтернет-газета “Про все” виріша запитати у своїх читачів:

Чи потрібно з трибуни Верховної Ради України лаятись?

View Results

Loading ... Loading ...

 

1 comment

  1. Олег Барна

    Пане (містер) Притуло, думка коміка і естрадного циркача, повірте, мені не цікава.

    Моя заява-звернення Друзі (колега С.Лещенко віддав півхвилини свого виступу) до колег депутатів про те, що вони повинні особисто назвати Путіна ху.лом, була зроблена неспроста, а з тим, що кожен з них (депутатів) як представник нашого народу і країни зобов’язаний показати свою принципову позицію до цього кремлівського нелюда, шизофренічного карлика із манією величі та світового панування, кривавого ката нашого народу, на котрому кров Небесної сотні Майдану, Іловайська трагедія, сотні закатованих і зниклих безвісти наших синів і батьків, наших Героїв. Та не бажання окремих депутатів палити за собою мости, що зв’язують їх з Кремлем, лише підтвердило моє побоювання про дволику дипломатію, низькосортну інтелігентність, фальшивий патріотизм, цинізм та пояснюють їх політичну, фінансову, економічну чи іншу залежність від ху.ла. Я сказав те, що мав сказати відкрито і публічно кожний політик, громадський діяч, кожний громадянин країни цьому ху.лу за кров наших синів і дочок, вказати Путіну його місце. Я не раз ставив публічно і відкрито на місце місцевих напів-богів, не боюся робити і зараз. Гадаю, що вже досить цієї політичної фальші та проституції. Настав час називати речі своїми іменами і не тільки нам, але й політикам Європи. А Сергію Притулі, котрий так бідкається про мораль, я б порадив слідкувати за своїм лексиконом у своїй статті про мене, де сім раз згадується «нецензурщина» і не тільки щодо Путіна. Тому, пане Притула, звертайтеся не до мене, а по ділу, до Путіна -«містер Ху.ло», як публічна особа і покажіть свою позицію до цього нелюда. Або, пане Притула, візьміть автомата і гайда в Дебальцево, чи Станицю Луганську до моїх побратимів, щоби не словом, а ділом боронити край і свою родину зокрема та довести свій патріотизм справою. Після цього, я готовий з Вами спілкуватися. Бо думка коміка і естрадного циркача повірте, «містер» Притуло, мені не цікава. Мені цікава думка моїх виборців і моїх побратимів по зброїв, а не тих хто ховається за спини своїх дітей і спідниці дружин. Я цього політичного цирку за свою життя надивився, починаючи із студентського голодування 1990р. і до даного часу. Своє ставлення до Путіна я заявив публічно і свідомо, розуміючи всі ризики, а перед цим пішов добровольцем в АТО так, як це має зробити саме справжній галичанин, а не поводився як клоун у цирку, прикидуючись комісованим, неповноцінним. А хто ще хоче погратися інтелігентності, то спочатку гляньте в очі батьків, дружин, сиріт, які втратили сина, чоловіка і батька в цій війні і прочитайте «Шлях аріїв»: «яка б не була розвиненою цивілізація, вона починає занепадати зразу ж, як тільки люди перестають називати речі своїми іменами». Слава Україні!
    Олег Барна 0673513133
    PS. Не потрібно мене зрівнювати з кимось. Я сам відповідаю за себе і свої дії, і своє відношення до корумпованої влади ніколи не змінював, не дивлячись на партійну приналежність чиновника. І не Їжджу на дорогих джипах із супроводом, не працюю на Льовочкіна чи ще на якогось олігарха, на займаюсь блюзнірством, не маю офісів, квартир і будинків, не ходжу з вилами і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.