Дружина покарала чоловіка через зраду двічі надзвичайно жорстоко (відео)

Поділитися

Дружина двічі відрізала чоловікові пеніс. Така ціна зради: чоловік залишився без пеніса, а дружині загрожує 10 років в’язниці. Ревнива китаянка просто не стерпіла зради чоловіка.
Мешканка Китаю двічі відрізала пеніс свого чоловіка, повідомляє The New-York Post. Це сталося 13 січня після того, як 21-річна Фенг Лунг виявила, що її чоловік, 32-річний Фан Лунг зраджує їй.
Чоловік відправив e-mail своїй коханці з її телефону, але забув вийти з пошти, в результаті чого жінка дізналася про його невірності. Дружина увірвалася в спальню і ножицями відрізала пеніс чоловіка. Фан Лунг був госпіталізований до місцевої лікарні, де лікарям вдалося пришити член назад. Ревнива жінка, однак, пробралася в лікарняну палату і знову відрізала чоловікові пеніс і викинула його у вікно.
Після цього вона спробувала втекти з лікарні, але її чоловік, стікаючи кров’ю, наздогнав біля дверей медичного закладу та побив. В даний час Фенг Лунг арештована за нанесення тяжкої шкоди здоров’ю.
Наголошується, що знову провести операцію з пришивання чоловікові пеніса не вдалося, оскільки він так і не був знайдений. У поліції вважають, що нещасний орган могла вкрасти яка-небудь вулична тварина, наприклад кішка або собака.
За інформацією ЗМІ, Фан Лунг є батьком п’ятьох дітей.
The New-York Post зазначає, що коханка чоловіка, 21-річна Жанг Хунг спокійно поставилася до звістки про те, що її коханий позбувся чоловічої гідності. За її словами, її мало хвилює, що він втратив здатність мати дітей. “У нього вже є п’ятеро”, – зазначила вона.
Це вже не перший подібний випадок в Китаї. Так, у вересні 2014 року мешканка міста Фучжоу, запідозривши чоловіка у зраді, також відрізала йому член, а потім змила його в унітаз.

Як маланкували на Тернопільщині та в Україні (відео)

Суд засудив свекруху, яка на весіллі побила невістку